Marcela Chadžijská

Paní Marcela z Děčína vystudovala na elektrotechnické průmyslovce obor silnoproud. Má bohaté profesní zkušenosti.

Pracovala jako kreslířka, projektantka, revizní technička, inspektorka, ředitelka firmy, kosmetička-masérka, lektorka i léčitelka. Stále je pracující důchodkyně. Před dvěma lety po hezkém manželství ovdověla, její manžel byl bulharské národnosti. Měli spolu jednu dceru, která vystudovala na otcovu počest bulharistiku a Marcela je pyšnou babičkou Stely a Zorky. Nejstarší hostitelka se do pořadu přihlásila sama, aby zažila něco nového. Pokud vyhraje, část peněz použije na výzkum a zbytek na cestování.

Charakter: Prý rozhodná, společenská, ráda vymýšlí nové věci a různé akce. Snaží se nebýt k ostatním moc kritická.

Zájmy: Alternativní medicína – zajímá se o všechny formy lidového léčitelství. Cestování, píše knížky, příručky, skripta, básně, občas kreslí, dříve se ráda věnovala ručním pracím.

Vztah k vaření: Vaří s láskou a pokud možno minimální námahou. V kuchyni často experimentuje a baví ji vařit pro více lidí. Hlavně připravuje drůbež a polévky.

Chutě: Má ráda zeleninu a maso bez moučných příloh. Miluje plněné papriky s jogurtem.

Nesnáší: Moučná jídla a ani je neochutná. Při společném stolování jí vadí, když si někdo čte noviny.

Motto: Když už jednou jsem, tak mám koukat, abych byl, když už koukám abych byl a jsem, tak mám být tím, čím jsem, a ne být tím, čím nejsem, jak tomu v mnoha případech je.

Očekávání: Těší se, že zažije něco nového, co bude zábavné a poučné. Ráda se setká s novými lidmi a doufá, že by z jejich setkání mohla vzejít i nová přátelství.

Historka z vaření: Když měla nový fritovací hrnec, tak pozvala kamarádku s manželem na pořádné řízky. Když ale ochutnali, tvářili se velmi nedůvěřivě a pak zjistili, že Marcela řízky obalila v moučkovém cukru místo v mouce. Řízky byly sladké…

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty