Lucie Bayerová

Lucie vystudovala jednooborovou biologii – PYF, UJEP. Pracovala jako kurýr. Nyní pracuje jako odborný pracovník – laborant a měří prašnost v ovzduší.

Je svobodná a zadaná. Žije s jedenáctiletou fenkou Boženkou, která je její největší parťačka. Doma moc času netráví a nenechají si ujít žádnou zajímavou událost. Nepřihlásila se sama, ale přihlásila jí kamarádka a Lucie k tomu přišla jako ,,slepá k houslím.‘‘ Nejdříve to odmítla, ale pak si řekla, že zkusit se má vše a žije jen jednou. Pořad pravidelně sleduje a zná ho velmi dobře. Pokud by vyhrála, tak by si zaplatila dovolenou na Kubu. Ráda připravuje vše, co se nově naučí (jídlo, techniku a nebo úpravu surovin). Nemá jen některá oblíbení jídla, ale ráda vaří vše. Menu si vybrala, protože tato jídla má ráda. Jako zábavu připraví hádání po hmatu.

Charakter:Sama o sobě tvrdí, že je veselá, hravá, ale i zádumčivá a trémistka. Někdy je velice otevřená a jindy introvertní.

Zájmy:Má ráda vandrování po české přírodě, zahradničení a vaření.

Vztah k vaření:K vaření má velice pozitivní vztah. Vaří velmi často.

Chutě:Má ráda vše. Mezi její oblíbení jídla patří vývary.

Nesnáší:Nejí hrachovou kaší již od dětství. Nikdy by nepozřela balut (kachní nebo kuřecí embryo). Při stolování jí vadí mlaskání.

Motto:V životě se řídí mottem: Tvoje otázka by nikdy neměla znít ,,Kdo mi to dovolí?", ale "Kdo mě zastaví?". Richard Branson

Očekávání:Lucie je trémistka, tak je sama zvědavá, jak zvládne překonat stres.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty