Kristián Dostál

Kristián studuje na Střední škole technické a řemeslné v Novém Bydžově. Vařit budeme v objektu školy v Chlumci nad Cidlinou, kde probíhá odborná výuka.

Kristián vystudoval obor s výučním listem – kuchař-číšník. Nyní je žákem nástavbového studia technologie potravin. Školu si vybral v rámci dobrých preferencí od přátel. Vztah k vaření má již od dětství a baví ho to. Chodí na brigády na smluvních pracovištích školy. Praxi má z hotelu Studánka. Tuto výzvu přijal, protože by rád získal nové zkušenosti a rád bude prezentovat sebe i školu v rámci pořadu. Pokud by vyhrál, tak by si peníze uložil. Jako zábavu si pro své hosty připraví míchání koktejlů. Toto menu si vybral, protože chce propagovat regionální suroviny. Žije s rodiči.

Charakter: Sám o sobě tvrdí, že je přátelský, není moc upovídaný. Je spíš tichý.

Zájmy: Rád hraje fotbal, chodí ven s kamarády a hraje počítačové hry.

Vztah k vaření: Od dětství se rád motal v kuchyni a má k vaření dobrý vztah.

Chutě: Rád připravuje italská jídla. Zkušenosti s jejich přípravou získal v Itálii v rámci pobytu Erasmus. Nemá vyhraněný jídelníček – chutná mu vše.

Nesnáší: Nejí segedínský guláš. Neví o ničem, co by vysloveně nepozřel.

Motto: V životě nemá motto, kterým by se řídil.

Očekávání: Těší se na nové zkušenosti, možnost vyzkoušet si, jaké to je vařit před kamerou, a je rád, že bude mít možnost se potkat s žáky z jiných škol ve specifickém prostředí.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty