Logo Prima Fresh Logo Prima Fresh
  • Menu
  • Recepty
  • Články
  • TV Program
  • Škola vaření
  • Recepty z TV
  • Speciál: Losos
  • Těhotnej kuchař
  • Sledujte prima+
  • Vyhledávání
  • Můj profil
    • Nastavení účtu
    • Odhlásit se
    • Máte již účet?
      Přihlásit se
    • Jste tu poprvé?
      Vytvořte si účet

Trendy:

Kuře
Polévky k večeři
Rychlé večeře
Česká kuchyně
Čokoláda
  • Témata
    • Recepty
    • Články
    • TV Program
    • Škola vaření
    • Recepty z TV
    • Speciál: Losos
    • Těhotnej kuchař
    • Sledujte prima+
  • Přihlášení
    • Můj profil
    • Odhlásit se
Sledujte nás
  • Oblíbené recepty
    • Houby
    • Dýně
    • Rychlovky
  • Přílohy
    • Hranolky
    • Knedlíky
    • Kaše
  • Polévky
    • Česká klasika
    • Silné vývary
    • Krémové
  • Saláty
    • Těstoviny
    • Sladké
    • Bezmasá jídla
  • Populární kuchaři
    • Zdeněk Pohlreich
    • Jaroslav Sapík
    • Karolína Kamberská
  • Videorecepty
    • Teď vaří šéf!
    • Česko na talíři
    • Karolína, domácí kuchařka
  • Tipy a triky
    • Kam za jídlem
    • Vychytávky
    • Na nákupech
  • Novinky
    • Blog šéfredaktorky
    • Soutěž Fresh
    • Časopis
  • Prima+
  • CNN Prima NEWS
  • Prima ZOOM
  • Prima LIVING
  • Prima Ženy
  • Prima LAJK
Sledujte nás
Prima Fresh logo

Trendy:

Kuře
Polévky k večeři
Rychlé večeře
Česká kuchyně
Čokoláda
Klasická čočka na kyselo se sázeným vejcem

Klasická čočka na kyselo se sázeným vejcem

Banana bread – jednoduchý recept na banánový chlebíček s ořechy a čokoládou

Banana bread – jednoduchý recept na banánový chlebíček s ořechy a čokoládou

Nejlepší recept na boloňské špagety krok za krokem

Nejlepší recept na boloňské špagety krok za krokem

Sekaná jako od babičky

Sekaná jako od babičky

Kynutá máslová vánočka s mandlemi

Kynutá máslová vánočka s mandlemi

Poctivá česneková pomazánka se sýrem

Poctivá česneková pomazánka se sýrem

Prima Fresh ■ Prima Fresh Články ze světa vaření Jak na to - Tipy a triky v kuchyni
Jak na to - Tipy a triky v kuchyni

Hit týdne

Další hity

Kuřecí kousky s pikantní medovou omáčkou

Kuřecí kousky s pikantní medovou omáčkou
Kuřecí kousky s pikantní medovou omáčkou
Hermelínová pomazánka se šunkou a vejci
Hermelínová pomazánka se šunkou a vejci
Poctivá zelňačka s klobásou
Poctivá zelňačka s klobásou
Aperol Spritz
Aperol Spritz
Populární
Řízky obalené naruby zapečené s cibulí
Řízky obalené naruby zapečené s cibulí
Pomerančové řezy s perníkovým korpusem a tvarohovou náplní
Pomerančové řezy s perníkovým korpusem a tvarohovou náplní
Trenčanské párky s fazolí – vylepšený domácí recept na trampskou klasiku
Trenčanské párky s fazolí – vylepšený domácí recept na trampskou klasiku
New York cheesecake – recept na klasický pečený dort ze smetanového sýra
New York cheesecake – recept na klasický pečený dort ze smetanového sýra
6 kreativních nových nápadů, jak připravit gin & tonic s moderním švihem
6 kreativních nových nápadů, jak připravit gin & tonic s moderním švihem

Vyznáte se v sýrech? Máme pro vás slovníček sýrů

Slovníček sýrů

Slovníček sýrů Zdroj: Thinkstock

  • Zavřít
Slovníček sýrů

Slovníček sýrů Zdroj: Thinkstock

Nabídka sýrů v obchodech je opravdu široká a někdy bývá problém vybrat ten správný. Ve specializovaných obchodech, které nabízejí pouze sýry, vám školený personál poradí, ale co když nakupujete v supermarketu? Pak se vyplatí mít alespoň základní přehled, který vám pomůže při rozhodování.

Seznam.cz banner

Například podle tvrdosti se sýry dělí na čerstvé, měkké, plísňové, polotvrdé, tvrdé a tavené.

Podle způsobu srážení mléčných bílkovin můžete vybírat ze sýrů tvarohových, sířených (sladkých – přírodních) a tavených.

Nebo se můžete zaměřit na obsah tuku v sušině. V takovém případě můžete mít sýr vysokotučný, smetanový, plnotučný, tučný, třičtvrtětučný, polotučný nebo nízkotučný. Ale jaký typ sýra k jaké příležitosti zvolit?

Brie: Tento sýr vyniká velmi měkkou krémovou konzistencí a jemnou chutí. Zraje 4–10 týdnů. Brie oceníte jako součást sýrového talíře, k bílému pečivu, do salátů i v teplé kuchyni. Oblíbený je v kombinaci s vínem – vyzkoušejte francouzské Beaujolais nebo suché Rulandské modré.

Brynza: Měkký, míšený a solený sýr, vyráběný z ovčího mléka. Pochází z karpatských zemí – Slovenska, Polska, Rumunska a Ukrajiny. Určitě vám zachutná brynza zapečená se zakysanou smetanou a slaninou jako náplň pečených raných brambor.

Camembert: Měkký sýr krémovité konzistence pocházející ze stejnojmenné vesnice v Normandii patří mezi nejoblíbenější sýry vůbec. Jeho doba zrání je minimálně 3 týdny.

Tip: Camembert Président si nejlépe vychutnáte jako součást sýrového talíře, k bílému pečivu či do salátů. Hodí se k němu lehké, svěží červené víno, k vyzrálému pak calvados nebo cidre.

Gouda: Vyznavači jemné chuti si zajisté pochutnají na goudě, kravském sýru s lehkým oříškovým nádechem. Goudu s pečivem skvěle doplníte například rajčetem nebo červenou paprikou.

Čedar: Jeden z nejrozšířenějších sýrů na světě si vás získá jemnou nasládlou chutí, která se s dobou zrání stává výraznější a ostřejší. Je skvělý na zapékání anebo jen tak na sýrové prkénko.

Comté: Francouzský sýr z oblasti pohoří Jury. Jeho doba zrání je 3–6 měsíců, někdy však i přes 2 roky. Vyznačuje se nenapodobitelnou jemnou chutí. Comté se báječně hodí na přípravu nejrůznějších receptů (spolu s červeným ovocem, hruškami, v salátu nebo jako předkrm) a tvoří také základní ingredienci slavného fondue po způsobu Comté, což je krémová směs comté, suchého bílého vína z Jury a pálenky z višní.

Cottage: Tvarohový sýr s nasládlou chutí. Dá se konzumovat samotný, na sladko s ovocem, na slano s pepřem nebo jako příloha v salátech.

Eidam: Polotučný sýr pocházející z nizozemského města Edam. Je jemné, nepříliš slané chuti a polotuhé konzistence. Doba zrání eidamu se pohybuje od čtyř týdnů až po deset měsíců.

Ementál: Tvrdý sýr s oky, který zraje několik měsíců až let. Má jemnou, lehce nasládlou chuť a vůni po oříšcích. K jeho výrobě se používá střed sýrového bochníku. Tam najdeme ty nejjemnější kousky s nejvýraznější ovocnou chutí. Ementál můžete nabídnout jednak samotný, nebo v kombinaci s pečivem a vínem typu Jura či Savoie.

Gorgonzola: Bílý sýr s modrou plísní, výraznou chutí a jedinečnou vůní. Vyrábí se z plnotučného kravského mléka a obsahuje vysoké množství ušlechtilých bílkovin. Díky jeho výrazné typické chuti a vůni je nezaměnitelný s jinými sýry tohoto typu. Je vhodný při přípravě salátů i do omáček a výborně se hodí ke sladkým červeným vínům.

Jadel: Český pařený ovčí nebo kravský sýr. Aby neztratil svou chuť a nevyschl, ukládá se ve slaném nálevu. Použití v kuchyni se odvíjí od ochucení a konzistence sýra. Čerstvé, přírodní pařené sýry lze použít do salátů, na zapékání a na studené mísy. Uzené a kořeněné varianty si nejvíce vychutnáte jen tak samotné s pečivem.

Kozí sýry s bílou plísní na povrchu: Tento sýr je opravdovým gurmánským zážitkem pro malé i velké. Skvěle chutná jako součást sýrového talíře, v kombinaci s ostřejší rukolou a sladkými brusinkami, ale i samotný.

Kozí sýr čerstvý: Lahodný čerstvý sýr, který je vyráběn z čerstvého kozího mléka. Je lehce stravitelný a osvěží nejen zeleninové saláty, ale skvěle doplní také slané koláče nebo pizzu.

Maasdammer: Tento výrazný tvrdý sýr ocení především milovníci ostřejších chutí. Sýr se vyznačuje ovocným nádechem a děravou texturou. Skvěle se k němu hodí např. hroznové víno nebo jablko. Sladší ovoce pikantnost sýra totiž příjemně vyrovná.

Mozzarella: Mozzarella patří v kategorii čerstvých sýrů v Itálii mezi naprostou špičku. Kromě své čerstvosti, svěžesti a jemnosti se vyznačuje svou bohatou mléčnou chutí. Na výrobu jednoho klasického bochánku Mozzarelly Galbani je použit téměř jeden litr mléka. Svou čerstvost si zachovává díky krátkému procesu výroby. Hodí se do teplé i studené kuchyně. Můžete ji kombinovat s chuťově výraznějšími surovinami, jako je prosciutto, čerstvá zelenina a bylinky, nebo ji využít pro přípravu teplých těstovinových pokrmů a slaných koláčů.

Niva: Kravský sýr s modrou plísní uvnitř. Konzistencí se jedná o poloměkký sýr, který je napodobeninou francouzského ovčího sýra Roquefort.

Parmazán: Italský sýr, který se vyrábí z částečně odtučněného kravského mléka. Jedná se o velice tvrdý sýr výrazné chuti. Zraje 2–3 roky a používá se k přípravě typických italských pokrmů.

Raclette: Švýcarský sýr z kravského mléka, který je typický jemnou ořechovou chutí. Řadí se do skupiny polotvrdých sýrů a používá se k přípravě tradičního pokrmu z rozpuštěného sýra – Raclette.

Roquefort: Vyrábí se z nepasterovaného ovčího mléka. Výrazný bílý ušlechtilý sýr je protkán modrozelenými žilkami, má hladkou a kompaktní strukturu, ale zároveň se rozplývá na jazyku. Mléčné aroma Roquefortu evokuje chuť ořechů, rozinek a je výrazné. Využívá se jako dezertní sýr nebo k přípravě salátů, zálivek atd.

JAK SÝRY SKLADOVAT

Nejlepším způsobem, jak skladovat plísňové sýry, je sýr zabalit do potravinové fólie a uložit do lednice. Do fólie vytvořte několik otvorů, sýr tak bude dýchat a nebude ztrácet na vlhkosti. „Plísňové sýry typu camembert se nejlépe uchovávají ve své dřevěné krabičce. Pro co nejdelší možné uchování sýra camembert jej můžete zmrazit; jen mírně narušíte jeho původní konzistenci a vydrží vám tak co nejdéle“, doporučuje Xavier Thuret, odborník na sýrovou kulturu ze společnosti Président.

„Sýry typu brie doporučuji uskladnit ve vodotěsné plastové nádobě, která v sobě po uložení v lednici vytvoří dostatečnou vlhkost, díky které se zachová čerstvost sýra. Tvrdé sýry (ementál, gouda, čedar, maasdamer) zabalte a utěsněte do potravinářské fólie, čímž se zabrání styku se vzduchem v ledničce,“ dodává Xavier Thuret.

(klam)

Sdílejte článek
Štítky ovoce salát sýr mléko pečivo Roquefort kravské mléko camembert tvrdý sýr Comté

Návrhy pro vás

Mandlový chlebíček s kousky čokolády podle Bread Society Sladké

Mandlový chlebíček s kousky čokolády podle Bread Society

Tagliatelle s krémovým špenátem a šunkou podle Zdeňka Pohlreicha – blesková večeře s minimem surovin Těstoviny

Tagliatelle s krémovým špenátem a šunkou podle Zdeňka Pohlreicha – blesková večeře s minimem surovin

Mrkvový krém s hovězím mletým masem a kokosovým mlékem – hřejivá polévka pro start roku Polévky

Mrkvový krém s hovězím mletým masem a kokosovým mlékem – hřejivá polévka pro start roku

Dort Cappuccino – elegantní nepečený dezert spojuje luxusní mascarpone, čokoládový korpus a voňavou kávu Sladké

Dort Cappuccino – elegantní nepečený dezert spojuje luxusní mascarpone, čokoládový korpus a voňavou kávu

Čočka se slaninou a rajským protlakem – klasické jídlo s balkánským švihem Přílohy

Čočka se slaninou a rajským protlakem – klasické jídlo s balkánským švihem

Salát s pečenou zeleninou, tempehem, ořechy a kimchi – miska plná fermentovaných dobrot Saláty

Salát s pečenou zeleninou, tempehem, ořechy a kimchi – miska plná fermentovaných dobrot

Masové koule v bagetce s rajčatovou omáčkou, cuketou a česnekem Maso

Masové koule v bagetce s rajčatovou omáčkou, cuketou a česnekem

Kimčačka aneb báječně pikantní a výrazná polévka s čabajkou a kimchi podle Přemka Forejta Polévky

Kimčačka aneb báječně pikantní a výrazná polévka s čabajkou a kimchi podle Přemka Forejta


Přečtěte si také

Sladké
Mandlový chlebíček s kousky čokolády podle Bread Society

Mandlový chlebíček s kousky čokolády podle Bread Society

Jak na to - Tipy a triky v kuchyni
Po silvestru plný koš, ale 1. ledna se uklízet nesmělo. Víte, jak správně vytřídit obaly po oslavách?

Po silvestru plný koš, ale 1. ledna se uklízet nesmělo. Víte, jak správně vytřídit obaly po oslavách?

Těstoviny
Tagliatelle s krémovým špenátem a šunkou podle Zdeňka Pohlreicha – blesková večeře s minimem surovin

Tagliatelle s krémovým špenátem a šunkou podle Zdeňka Pohlreicha – blesková večeře s minimem surovin

Polévky
Mrkvový krém s hovězím mletým masem a kokosovým mlékem – hřejivá polévka pro start roku

Mrkvový krém s hovězím mletým masem a kokosovým mlékem – hřejivá polévka pro start roku

Sladké
Dort Cappuccino – elegantní nepečený dezert spojuje luxusní mascarpone, čokoládový korpus a voňavou kávu

Dort Cappuccino – elegantní nepečený dezert spojuje luxusní mascarpone, čokoládový korpus a voňavou kávu

Novinky
Na Nový rok dodržujte pravidla, co jíst: Štěstí vám může uletět, uplavat, ale dokonce i utéct

Na Nový rok dodržujte pravidla, co jíst: Štěstí vám může uletět, uplavat, ale dokonce i utéct

Přílohy
Čočka se slaninou a rajským protlakem – klasické jídlo s balkánským švihem

Čočka se slaninou a rajským protlakem – klasické jídlo s balkánským švihem

Saláty
Salát s pečenou zeleninou, tempehem, ořechy a kimchi – miska plná fermentovaných dobrot

Salát s pečenou zeleninou, tempehem, ořechy a kimchi – miska plná fermentovaných dobrot

Recepty

  • Těstoviny
  • Sladké
  • Maso
  • Zelenina
  • Nápoje
  • Ryby a mořské plody
  • Polévky
  • Předkrmy a chuťovky
  • Vegetariánské
  • Ovoce
  • Saláty
  • Přílohy
Těstoviny
Tagliatelle s krémovým špenátem a šunkou podle Zdeňka Pohlreicha – blesková večeře s minimem surovin

Tagliatelle s krémovým špenátem a šunkou podle Zdeňka Pohlreicha – blesková večeře s minimem surovin

Paccheri della nonna – zapečené těstoviny s masovými kuličkami v rajčatové omáčce podle restaurace Rossopomodoro Těstoviny

Paccheri della nonna – zapečené těstoviny s masovými kuličkami v rajčatové omáčce podle restaurace Rossopomodoro

Kuřecí fideuà s paprikou a fazolkami – španělská variace na paellu připravená z těstovin podle Zdeňka Pohlreicha Těstoviny

Kuřecí fideuà s paprikou a fazolkami – španělská variace na paellu připravená z těstovin podle Zdeňka Pohlreicha

Sladké
Mandlový chlebíček s kousky čokolády podle Bread Society

Mandlový chlebíček s kousky čokolády podle Bread Society

Dort Cappuccino – elegantní nepečený dezert spojuje luxusní mascarpone, čokoládový korpus a voňavou kávu Sladké

Dort Cappuccino – elegantní nepečený dezert spojuje luxusní mascarpone, čokoládový korpus a voňavou kávu

Mandarinkové brownies – čokoládová vláčnost s osvěžujícím citrusovým krémem z tvarohu Sladké

Mandarinkové brownies – čokoládová vláčnost s osvěžujícím citrusovým krémem z tvarohu

Polévky
Mrkvový krém s hovězím mletým masem a kokosovým mlékem – hřejivá polévka pro start roku

Mrkvový krém s hovězím mletým masem a kokosovým mlékem – hřejivá polévka pro start roku

Masové koule v bagetce s rajčatovou omáčkou, cuketou a česnekem Maso

Masové koule v bagetce s rajčatovou omáčkou, cuketou a česnekem

Zapečený slaný dort – vrstvená dobrota z tortill s kuřecím masem, rajčatovou omáčkou a mozzarellou Předkrmy a chuťovky

Zapečený slaný dort – vrstvená dobrota z tortill s kuřecím masem, rajčatovou omáčkou a mozzarellou

Těstoviny
Tagliatelle s krémovým špenátem a šunkou podle Zdeňka Pohlreicha – blesková večeře s minimem surovin

Tagliatelle s krémovým špenátem a šunkou podle Zdeňka Pohlreicha – blesková večeře s minimem surovin

Smetanové brambory al forno podle Jamieho Olivera – zapečená příloha s fenyklem a parmazánem Zelenina

Smetanové brambory al forno podle Jamieho Olivera – zapečená příloha s fenyklem a parmazánem

Zapečená bramborová kaše s uzeným masem, brokolicí a sýrem – voňavý a sytý pokrm ve stylu co dům dal Zelenina

Zapečená bramborová kaše s uzeným masem, brokolicí a sýrem – voňavý a sytý pokrm ve stylu co dům dal

Nápoje
Prosecco drink s růžovým grapefruitem – osvěžující koktejl s bezovým nádechem

Prosecco drink s růžovým grapefruitem – osvěžující koktejl s bezovým nádechem

Tuniský mátový čaj – tradiční nápoj je sladký, aromatický a podává se s oříšky Nápoje

Tuniský mátový čaj – tradiční nápoj je sladký, aromatický a podává se s oříšky

Kávový likér – hedvábně sladký nápoj s rumem a karamelovým nádechem Nápoje

Kávový likér – hedvábně sladký nápoj s rumem a karamelovým nádechem

Předkrmy a chuťovky
Pomazánka z celeru a surimi tyčinek – další tip na silvestrovské pohoštění

Pomazánka z celeru a surimi tyčinek – další tip na silvestrovské pohoštění

Rybí rissoles – jednoduché karbanátky z kapřího masa s bylinkami Ryby a mořské plody

Rybí rissoles – jednoduché karbanátky z kapřího masa s bylinkami

Pikantní salát z kapra – skvělý způsob, jak zužitkovat rybu po svátcích Ryby a mořské plody

Pikantní salát z kapra – skvělý způsob, jak zužitkovat rybu po svátcích

Polévky
Mrkvový krém s hovězím mletým masem a kokosovým mlékem – hřejivá polévka pro start roku

Mrkvový krém s hovězím mletým masem a kokosovým mlékem – hřejivá polévka pro start roku

Kimčačka aneb báječně pikantní a výrazná polévka s čabajkou a kimchi podle Přemka Forejta Polévky

Kimčačka aneb báječně pikantní a výrazná polévka s čabajkou a kimchi podle Přemka Forejta

Krémová kukuřičná polévka s kari vás zahřeje i v mrazivých dnech Polévky

Krémová kukuřičná polévka s kari vás zahřeje i v mrazivých dnech

Předkrmy a chuťovky
Pomazánka z celeru a surimi tyčinek – další tip na silvestrovské pohoštění

Pomazánka z celeru a surimi tyčinek – další tip na silvestrovské pohoštění

Zapečený slaný dort – vrstvená dobrota z tortill s kuřecím masem, rajčatovou omáčkou a mozzarellou Předkrmy a chuťovky

Zapečený slaný dort – vrstvená dobrota z tortill s kuřecím masem, rajčatovou omáčkou a mozzarellou

Sýrová pomazánka s pečeným česnekem a slaninou – štiplavá chuťovka na chlebíčky Předkrmy a chuťovky

Sýrová pomazánka s pečeným česnekem a slaninou – štiplavá chuťovka na chlebíčky

Saláty
Salát s pečenou zeleninou, tempehem, ořechy a kimchi – miska plná fermentovaných dobrot

Salát s pečenou zeleninou, tempehem, ořechy a kimchi – miska plná fermentovaných dobrot

Nakládané sýry v pikantním oleji s česnekem a kmínem – chuťovka do zásoby Předkrmy a chuťovky

Nakládané sýry v pikantním oleji s česnekem a kmínem – chuťovka do zásoby

Linecké košíčky s domácím taveným sýrem z tvarůžků – nevšední slané „cukroví“ Předkrmy a chuťovky

Linecké košíčky s domácím taveným sýrem z tvarůžků – nevšední slané „cukroví“

Ovoce
Pečené grepy s mandlemi a medem – netradiční voňavý dezert, který zároveň zahřeje i osvěží

Pečené grepy s mandlemi a medem – netradiční voňavý dezert, který zároveň zahřeje i osvěží

Piña colada pohárky – originální tropický dezert, který připomíná dovolenou u moře Sladké

Piña colada pohárky – originální tropický dezert, který připomíná dovolenou u moře

Voňavý trhanec s exotickým kaki – sladká snídaně ze špaldové mouky a svěžího ovoce Sladké

Voňavý trhanec s exotickým kaki – sladká snídaně ze špaldové mouky a svěžího ovoce

Saláty
Salát s pečenou zeleninou, tempehem, ořechy a kimchi – miska plná fermentovaných dobrot

Salát s pečenou zeleninou, tempehem, ořechy a kimchi – miska plná fermentovaných dobrot

Pikantní salát z kapra – skvělý způsob, jak zužitkovat rybu po svátcích Ryby a mořské plody

Pikantní salát z kapra – skvělý způsob, jak zužitkovat rybu po svátcích

Netradiční bramborový salát z pečených brambor podle Pavla Berkyho – moderní pojetí klasické vánoční přílohy Saláty

Netradiční bramborový salát z pečených brambor podle Pavla Berkyho – moderní pojetí klasické vánoční přílohy

Přílohy
Čočka se slaninou a rajským protlakem – klasické jídlo s balkánským švihem

Čočka se slaninou a rajským protlakem – klasické jídlo s balkánským švihem

Kynuté knedlíky plněné mletým masem – česká klasika s překvapením uvnitř Přílohy

Kynuté knedlíky plněné mletým masem – česká klasika s překvapením uvnitř

Italské krémové rizoto s houbami, kadeřávkem a oříšky podle Přemka Forejta Přílohy

Italské krémové rizoto s houbami, kadeřávkem a oříšky podle Přemka Forejta

Nejlepší recepty e-mailem

Zanechte nám svůj e-mail a 1x týdně vás upozorníme na to nejnovější a nejlepší z našeho webu.

Newsletter

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů

background

prima-cnn-news

Kubáček: Okamura svým projevem kráčí ve stopách Pekarové. Ukrajinská reakce byla trapas Dárky pod stromeček nedorazily včas? Žádejte slevu či vrácení peněz, radí experti Mladí hokejisté válí: Na MS deklasovali Švýcary, vstřelili šest branek a budou hrát o medaile

prima-zeny

Laďka Něrgešová boj o život nevzdává: Budu unikat, chci to dát, vzkázala moderátorka Novoroční čočka od šéfa Pohlreicha. Říznutá balzamikem i kořeněná hláškami Silvestrovská bilance Jiřiny Bohdalové bere za srdce: Jsem soběstačná. To je nejvíc

prima-zoom

Necháváte špinavé nádobí ve dřezu? První ženský let do vesmíru se proměnil v depresivní katastrofu. Astronautka teď popsala, jak jí zničil život Unikátní duhová hora skutečně existuje a dá se navštívit. Tisíce turistů ji ale možná brzy zničí

prima-fresh

Mandlový chlebíček s kousky čokolády podle Bread Society Po silvestru plný koš, ale 1. ledna se uklízet nesmělo. Víte, jak správně vytřídit obaly po oslavách? Tagliatelle s krémovým špenátem a šunkou podle Zdeňka Pohlreicha – blesková večeře s minimem surovin

prima-cool

Kolik Stranger Things vydělaly v kinech? Potvrzeno: Největší tajemství z finále Stranger Things bude odhaleno v dalším seriálu Ledové království 2 bylo oficiálně poraženo. Už nejde o nejvýdělečnější animák od Disneyho

lajk

Martyho frky: Táta kvůli mému humoru málem přišel o práci, vypráví kontroverzní Řezník Rapper Vercetti vyfasoval na Slovensku 5 let vězení, pak bude ze země vyhoštěn Nový objev Kazmy? Blondýnka se s ním vodí za ruce a fotí se na místě jako Rosecká

prima-living

Cibule ani česnek psům a kočkám imunitu neposílí. Naopak jim mohou ublížit! Krmení ptáků v zimě: Nabídněte jim semínka, ořechy a lojové koule Nová vila Cristiana Ronalda je hotová. Nechybí obří bazén ani garáž pro 20 aut

Populární témata

Jak zhubnout Nejlepší filmy 2024 Nejlepší horory TV program Změna času Partie Počasí Kdy budou volby ZOO Nové začátky Auto – katalog 7 pádů Honzy Dědka Volby 2025 Svařené víno Tatarák podle Pohlreicha Aloe vera Pěstování lichořeřišnice Výpočet ascendentu Tvarohové knedlíky Nejlepší palačinky Švestkový koláč

O FTV Prima Management Volná místa Press Reklama Castingy a výzvy HbbTV Kontakty Podmínky užívání Zpracování osobních údajů Cookies Nápověda Vlastník FTV Prima spol. s r.o. Redakce Nahlásit chybu Nastavení soukromí
App Store Google Play
© FTV Prima spol. s r.o.