Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tipy na gastro akce v týdnu 23.–29. září

Tipy na gastro akce 23.-29.9.
Tipy na gastro akce 23.-29.9. Autor: Thinkstock
Vítáme vás v oficiálně prvním podzimním týdnu. I když nám prozatím počasí příliš nepřeje, stále můžete navštěvovat zajímavé kulinářské akce. Pro tento týden jsme si pro vás připravili výběr toho nejlepšího, kam můžete vyrazit za zábavou, dobrým jídlem i svěžím vínem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dny valtických burčáků

27. září – 28. září 2013, Zámek Valtice, Valtice, region jihomoravský

Nenechte si ujít již tradiční akci zasvěcenou burčáku. Ochutnáte různé druhy vín a burčáku a těšit se můžete také na folklórní program. A pokud byste měli chuť k vínu něco zakousnout, určitě vás potěší zdejší výběr kulinářských specialit. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 23.-29.9.  Foto: ThinkstockPodzimní den českého medu

2. ročník

27. září 2013, Farmářské tržiště Jiřák, Nám. Jiřího z Poděbrad, Praha 3, region Praha

Med – jedna z nenahraditelných surovin, bez níž bychom si jen těžko mohli vychutnat medové perníčky, medovník, medovinu nebo i medové pivo. Toto všechno na vás mimochodem čeká na zdejších slavnostech medu. Kromě medových pochoutek můžete vyzkoušet třeba i medovou kosmetiku. Připravena je také zábava pro malé i velké. Děti se určitě zabaví na včelí stezce nebo při výrobě svíček z včelího vosku. A velcí ocení další doprovodný program. Více info ZDE.

Tastes of the World

27. září – 29. září 2013, Michnův palác, Újezd 40, Praha, region Praha

Na této akci opravdu ochutnáte celý svět. A o jaký svět se jedná? Samozřejmě o svět vína a dobrého jídla. Tastes of the World je setkání milovníků vína, kvalitních lihovin a destilátů, sýrů, uzenin, kávy, čokolády a dalších gastronomických slastí. Po celé tři dny je pro vás připraven bohatý program, který si užijí malí i velcí labužníci. Více info ZDE.

Tastes of the World

Ochutnejte ty nejlepší chutě světa

Tipy na gastro akce 23.-29.9.  Foto: ThinkstockKarlštejnské vinobraní

17. ročník

28. září – 29. září 2013, městys Karlštejn a hrad Karlštejn, Karlštejn, region středočeský

Karlštejnské vinobraní se koná již od roku 1996 a navazuje dokonce i na předválečnou tradici! Ochutnáte zde karlštejnská vína a burčák, nepřijdete ale ani o kulinářské speciality. Opomenout nemůžeme ani zdejší vepřové hody. Během slavnosti vás pobaví rytíři v plné zbroji a speciální dětský program. Více info ZDE.

Burčákfest 2013

9. ročník

27. – 28. září 2013, Loucký klášter, Loucká, Znojmo, region jihomoravský

Když na burčák, tak do Znojma – tak zní heslo letošního ročníku oslav burčáku. Pokud na akci zavítáte, pak vás určitě nemine ochutnávka několika druhů těch nejlepších burčáků a pestrá nabídka vín. Po dva dny si můžete užívat vepřových a zvěřinových hodů, grilovaných mas, sýrů, valašských frgálů a mnoha dalších specialit. Více info ZDE.

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama