Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Tipy na gastro akce v týdnu 21.–27. října

Tipy na gastro akce 21.-27.10.
Tipy na gastro akce 21.-27.10. Autor: isifa.com
Listopad se kvapem blíží, ale ani sychravé počasí a padající listí nás nedoradí před tím, abychom vás pozvali na ty nejlepší akce tohoto týdne. Nenechte si proto ujít pivní festivaly, domácí zabijačky a ani kulinářské umění Zdeňka Pohlreicha či Radka Šubrta.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

ALEfestivALE

4. ročník

26. října 2013, areál pivovaru Kocour, Rumburská 1920, Varnsdorf, region ústecký

Nenechte si ujít ojedinělou pivní přehlídku ve varnsdorfském pivovaru Kocour. Čekejte přehled těch nejzajímavějších druhů piv, ale i bohatý program pro vás i vaše ratolesti. Samozřejmě nebude nouze ani o nejrůznější laskominy, jak je třeba ovárek, zabijačkový guláš, klobásky na grilu, maso z udírny a další dobroty. Celý festival vám budou hrát vybrané kapely a na akci se můžete svézt i speciálním vlakem pro účastníky festivalu. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 21.-27.10.  Foto: Thinkstock

Tipy na gastro akce 21.-27.10.  Foto: ThinkstockVepřové hody aneb Pohádkové posvícení

 

26. října 2013, hrad a zámek Staré Hrady, Staré Hrady, region královehradecký

Guláš, jitrničky, jelítka, ale i slivovice a posvícenské koláče – to je tradiční lidová veselice. Těšit se můžete na domácí zabijačkové hody podle starých tradic a na velkou pohádkovou soutěž, písničky a další pohádková představení. Více info ZDE.

Zabijačkové hody

26. října 2013, statek Zduchovice, Zduchovice, region středočeský

Těšte se na domácí zabijačkové hody a na první ročník Svatohubertských slavností. Kromě zabijačkových specialit, zvěřinových lahůdek a staročeských pokrmů na vás čeká samozřejmě výborné pivo, ale také jarmark, tombola, historický hasičský sbor v akci nebo atrakce pro děti. Navíc na vás čeká i výborná podívaná – Svatohubertský trojboj. Více info ZDE.

Vinobraní s posezením u cimbálu

26. října 2013, sál obecního úřadu, Horní Věstonice, region jihomoravský

Zavítejte na zdejší vinobraní a ochutnejte nová vína vinařů z Podpálaví. K degustaci vám bude hrát cimbálová muzika a chybět nebude ani tradiční občerstvení ve formě zabijačkových specialit nebo halušek. Více info ZDE.

Tipy na gastro akce 21.-27.10. Gastro Food Fest Litoměřice

1. ročník

25. října – 27. října 2013, areál výstaviště Zahrady Čech, ul. Českolipská, Litoměřice. region ústecký

První ročník jediného gastronomického festivalu na Ústecku je tady! V rámci třídenní akce si vychutnáte vybrané místní delikatesy a kulinářské umění mistrů kuchařů. Na akci budou přítomni jedni z nejvyhlášenějších šéfkuchařů Radek Šubrt, Zdeněk Pohlreich, Robert Zatloukal, Jan Punčochář a mnoho dalších. Čeká vás také kuchařská a barmanská show. Chybět nebudou ani atrakce pro děti, hudební vystoupení a další doprovodný program. Více info ZDE.

Autor: redakce GASTRONAUT.CZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama