Proč NutriBullet vládne kuchyním na celém světě

Objevte tajemství oblibeného NutriBulletu  Foto:
Objevte tajemství oblibeného NutriBulletu
Foto: archiv NutriBullet

Chcete začít jíst zdravě, ale soukat do sebe jednotlivé kusy zeleniny a ovoce je vám proti srsti? Supermixér NutriBullet tento problém vyřeší. I proto je v USA a dalších zemích už několik let hitem.

Jen si to představte: Při současné vlně chřipky byste svému dítěti rádi dopřáli nějaké ty vitaminy, a tak před něj postavíte talíř se špenátem, kousky brokolice, pomeranče, jablka a banánu. Výsledek? Možná si zobne trochu ovoce a prchá pryč.

Objevte tajemství oblibeného NutriBulletu  Foto:

Přitom existuje tak snadné řešení – dát všechny ingredience dohromady a vytvořit z nich lahodné smoothie! A to nejlepší pro vás udělá NutriBullet. Jedině tento supermixér totiž promění nejen zeleninu a ovoce, ale také oříšky, semínka i led v dokonale jemný nápoj.

Takový koktejl představuje hotovou studnici vitaminů, živin, minerálů, bílkovin a esenciálních mastných kyselin. Speciální extrakční čepele a propracovaná cirkulace v supermixéru se postarají o to, aby ani drobné pecičky a semínka nezůstaly vcelku.

A co údržba? Určitě se vám někdy stalo, že jste si plni nadšení pořídili nějaký mixer či odšťavňovač, chvíli vám stál na kuchyňské lince, postupně se nenááápadně přesunul na dno kredence a světlo světa spatřil jen tehdy, když jste potřebovali zpracovat jahody na mraženou dřeň. Tohle se vám s NutriBulletem nestane. Mixovací nádobu a nože lze totiž propláchnout pod tekoucí vodou a je hotovo. Tato snadná údržba zajistí, že budete NutriBullet používat každý den.

Podívejte se, jak NutriBullet funguje:

Nutribullet mixér Foto:

I proto si ho oblíbila britská vévodkyně Kate, které NutriBullet pomáhal s dietou. Mezi světovými celebritami rozhodně není sama: bez NutriBulletu už nedají ani ránu slavná americká moderátorka Oprah Winfrey, herec Steve Carell či anglický fotbalista John Terry. V Česku si tento skvělý přístroj chválí osobnosti jako tenistka Andrea Hlaváčková nebo moderátorka Kateřina Kristelová.

NutriBullet ocení každý, komu záleží na jeho zdraví. Ať už jíte všechny druhy potravin nebo jste vegetarián, vegan či vitarián, v supermixéru si připravíte lahodné a výživné nápoje přesně sobě na míru. Vyjímkou nejsou ani domácí rostlinná mléka jako je např. mandlové či kokosové, oříšková másla a různé pomazánky. A kdyby vás někdy chytla mlsná, pak vězte, že v NutriBulletu lze připravit i fantastické dezerty nebo třeba ledovou kávu.

Objevte tajemství oblibeného NutriBulletu  Foto:

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Videa

reklama

reklama