Upečte si doma pravou francouzskou bagetu

Forma na bagety Emile Henry  Foto:
Forma na bagety Emile Henry
Foto: archiv Potten & Pannen – Staněk

Nenapodobitelná vůně linoucí se celým domem ve spojení s lahodnou chutí čerstvě upečené bagety. Krásně propečená křupavá kůrka s nadýchanou a lehkou střídkou skrytou uvnitř, která tak krásně voní!

Žádné rozmrazené polotovary, jen autentická chuť a vůně bagety upečené z vámi vybraných čerstvých surovin tak, jak ji máte nejraději.

Dlouho očekávaná novinka roku 2014 je konečně tu! Keramická forma na bagety přináší malé pařížské pekařství přímo k vám domů – připravte si pravou francouzskou bagetu přímo ve vaší troubě.

Keramická forma se skládá ze dvou částítácu opatřeného třemi prohlubněmi a poklopu (rozměry 32 x 28 x 16 cm), který je opatřen otvory a širokými rukojeťmi pro snadnou manipulaci i s rozpálenou formou. Díky prohlubním se jednotlivé díly těsta na bagety nespojí dohromady, důmyslně navržený poklop s otvory zajišťuje potřebnou úroveň vlhkosti a optimální cirkulaci horkého vzduchu, aby upečené bagety byly krásně křupavé.

Forma na bagety Emile Henry  Foto: archiv Potten & Pannen – Staněk

Forma na bagety Emile Henry. Foto: archiv Potten & Pannen – Staněk

Recept

Rustikální bageta Foto: Gurmet

Rustikální bageta

Tyhle křupavé bagety nejsou suché a díky přídavku brambor vydrží déle vláčné.

 

Všechny výrobky firmy Emile Henry jsou vyráběny ručně, za použití ryze přírodních materiálů – kvalitní burgundské hlíny, písku a vody. Díky generacemi ověřeným postupům, ruční kontrole každého kusu a inovativní technologii High Resistance®, jsou výrobky odolné nárazu a poškrábání. Jídlo v nich lze nejen upéci, ale i krájet a rovnou servírovat. Glazování za vysokých teplot zaručuje barevnou stálost a nádobí tak může být bez obav umýváno v myčce nádobí. Balení obsahuje navíc i knihu receptů (dvojjazyčné provedení – recepty ve francouzštině a angličtině) a samozřejmostí u značky Emily Henry je pak desetiletá záruka na výrobní vady.

Formu Emile Henry na bagety zakoupíte za 2559 Kč v obchodech Potten & Pannen – Staněk.

Forma na bagety Emile Henry  Foto: archiv Potten & Pannen – Staněk

Forma na bagety Emile Henry. Foto: archiv Potten & Pannen – Staněk

Autor: PR, KláraM

 

Videa

reklama

reklama