zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Bircher müsli
Autor: My Cooking Diary Bircher müsli

Bircher müsli

Hodnoceno: 5x
Někdo to rád sladké, někdo slané. Ale nejlépe jsou na tom ve finále ti, co si dokážou vybrat z obou verzí. Ochutnejte tuto tradiční snídaňovou dobrotu z ovesných vloček a doplňte ji ovocem nebo semínky. Snídaně do postele naprosto ideál!
do 30 minut

reklama

Postup

  1. V misce smíchejte vločky s mlékem, čerstvou pomerančovou šťávou, citronovou šťávou, s chia semínky a javorovým sirupem.
  2. Podle chuti nastrouhejte trochu citronové a pomerančové kůry (kůru pořádně umyjte, pokud nemáte BIO).
  3. Všechno promíchejte, zakryjte, aby vše nenačichlo jiným jídlem a nechte uležet přes noc v lednici.
  4. Ráno kaši promíchejte a nastrouhejte do ní ještě půlku jablka nahrubo. Případně můžete lehce naředit mlékem, pokud je směs moc hustá. Také případně můžete dosladit sirupem.
  5. Na závěr kaši dozdobte ovocem, granolou a čerstvě nasekanou mátou.
Bircher müsli
Autor: My Cooking Diary Bircher müsli

reklama

My Cooking Diary
Kateřina Saint Germain

My Cooking Diary jsem si původně založila na Facebooku pro kamarády, které zajímalo, co jím, když hubnu. Postupem času se začali na blog přidávat i další čtenáři a dávali mi najevo, že to co dělám, je baví. Založila jsem si proto svojí vlastní webovou stránku, aby recepty byly přehlednější, a od té doby mám oficiálně blog.

Snažím se moje čtenáře inspirovat ke zdravějšímu životnímu stylu, takže mimo fotek jídel přidávám na svůj Instagram i fotky toho, jak cvičím. Ke zdravému životnímu stylu patří ale taky zdravý rozum, takže nejsem nijak extrémní a snažím se kombinovat sem tam i nějaká méně zdravá jídla. Ráda taky se čtenáři sdílím svoje zážitky z cest, takže na blogu najdete i rubriku cestování.

V roce 2017 jsem vydala svou první kuchařku, v které najdete 90 receptů, které vám poskytnou inspiraci od rána do večera na jeden měsíc. Navíc je na začátku 10 základních receptů, které se vám budou hodit pro tvorbu těch ostatních.

Související témata: sladká snídaně , domácí müsli , Malá jídla