zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Floridský burger
Autor: Hermína / Prima Floridský burger

VIDEO: Floridský burger podle Šéfa

Hodnoceno: 0x
Amerika je přímo kolébkou hamburgerů, proto není divu, že si Šéf z Floridy přivezl inspiraci a připravil právě skvělý šťavnatý burger. Základem je vždy kvalitní maso a dobrá houska, pak už můžete popustit uzdu své fantazii...
do 30 minut

Připravte si pořádný burger podle videoreceptu se Šéfem:

reklama

Postup

  1. Burger osolte a opepřete. Gril potřete špekem a vložte maso. Bulku rozkrojte, pokapejte olivovým olejem a dejte opéct na gril.
  2. Mezitím si nakrájejte rajčata a červenou cibuli na kolečka, osolte a opepřete. Řapíkatý celer oloupejte a nakrájejte na hranolky. K celeru si připravte dip: smíchejte zakysanou smetanu, sušené jalapeño papričky a nasekaný čerstvý koriandr.
  3. Opečenou bulkou namažte majonézou a kečupem, položte rukolu, rajčata posypaná parmazánem, pak opečený burger, který jste opět posypali parmazánem, a na závěr položte cibuli a přiklopte. Podávejte s hranolky z řapíkatého celeru a dipem.

Floridský burger 2 Foto:

Floridský burger  Foto: Floridský burger; foto: Hermína / Prima

V nové řadě kulinární show Rozpal to, šéfe! III. Zdeněk Pohlreich opět rozžhavil gril a připravil skvělé recepty na letní grilovačku. Všechny recepty, bonusová videa a další "laskominy" najdete ve speciálu:

Uložit

Uložit

reklama