zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Rychlá hrníčková bublanina
Autor: KitchenStory.cz Rychlá hrníčková bublanina

Rychlá hrníčková bublanina

Hodnoceno: 7x
Hrníčková bublanina je skvělá právě tím, že nemusíte ingredience vůbec odvažovat. Ušetříte si drahocenný čas a vystačíte si jen s jedním hrnečkem.
do 1 hodiny
10-14 porcí

reklama

Postup

  1. Začněte tím, že smícháte všechny ingredience na těsto. Tady se nemusíte držet nějakého stanoveného postupu co dříve nebo později. Prostě dejte všechno do jedné mísy a vytvořte hladké těsto.
  2. Těsto přelijte na dobře vymazaný plech a poklaďte na něj vypeckované třešně nebo jakékoliv jiné sezónní ovoce. Nakonec zasypete plátky mandlí.
  3. Pečte asi 30 minut na 180°C dozlatova.

Rychlá hrníčková bublanina Foto:

Rychlá hrníčková bublanina Foto:

Rychlá hrníčková bublanina, foto: KitchenStory.cz

KITCHEN STORY

Kitchen Story Foto:

… aneb manželé v kuchyni!

Ze začátku to bylo vaření pro pár přátel a rodinu, ale pak se z toho stalo něco víc. Jirka a Marika se rozhodli, že se se svými každodenními zážitky, zkušenostmi a postřehy z kuchyně chtějí podělit a tak vznikl food blogKITCHEN STORY, kterému věnují každičkou volnou chvilku. Jejich obrovská výhoda je v tom, že jsou na to dva.  

Marika má ráda jednoduchou kuchyni o pár ingrediencích, která nezabere moc času a také zastává úlohu fotografa a stylisty. Jirka má radši větší výzvy, a proto se často pouští do složitějších receptů, navštěvuje kurzy vaření a různé kulinářské soutěže. Skloubením svých vlastností dokážou blogu propůjčit daleko rozmanitější pohled na život v kuchyni i mimo něj.

reklama

Související témata: bublanina , Sladké