návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

Rychlá hrníčková bublanina

10-14 porcí
do 1 hodiny
Rychlá hrníčková bublanina
Autor: KitchenStory.cz Rychlá hrníčková bublanina
Hrníčková bublanina je skvělá právě tím, že nemusíte ingredience vůbec odvažovat. Ušetříte si drahocenný čas a vystačíte si jen s jedním hrnečkem.
Reklama
Reklama

Postup

  1. Začněte tím, že smícháte všechny ingredience na těsto. Tady se nemusíte držet nějakého stanoveného postupu co dříve nebo později. Prostě dejte všechno do jedné mísy a vytvořte hladké těsto.
  2. Těsto přelijte na dobře vymazaný plech a poklaďte na něj vypeckované třešně nebo jakékoliv jiné sezónní ovoce. Nakonec zasypete plátky mandlí.
  3. Pečte asi 30 minut na 180°C dozlatova.
Reklama

Rychlá hrníčková bublanina Foto:

Rychlá hrníčková bublanina Foto:

Rychlá hrníčková bublanina, foto: KitchenStory.cz

KITCHEN STORY

Kitchen Story Foto:

… aneb manželé v kuchyni!

Ze začátku to bylo vaření pro pár přátel a rodinu, ale pak se z toho stalo něco víc. Jirka a Marika se rozhodli, že se se svými každodenními zážitky, zkušenostmi a postřehy z kuchyně chtějí podělit a tak vznikl food blogKITCHEN STORY, kterému věnují každičkou volnou chvilku. Jejich obrovská výhoda je v tom, že jsou na to dva.  

Marika má ráda jednoduchou kuchyni o pár ingrediencích, která nezabere moc času a také zastává úlohu fotografa a stylisty. Jirka má radši větší výzvy, a proto se často pouští do složitějších receptů, navštěvuje kurzy vaření a různé kulinářské soutěže. Skloubením svých vlastností dokážou blogu propůjčit daleko rozmanitější pohled na život v kuchyni i mimo něj.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama