zpět

Hledáte inspiraci pro každodenní vaření?

Nechte si zasílat newsletter plný sezónních receptů.
Vložením emailu souhlasím s podmínkami pro zasílání novinek.
zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Raw čokoládovo-kokosové tyčinky
Autor: Vařte zdravě jako my Raw čokoládovo-kokosové tyčinky

Raw čokoládovo-kokosové tyčinky

Hodnoceno: 1x
Zdravá varianta sladkostí, to jsou raw dezerty. Třeba tyhle čokoládovo-kokosové tyčinky. Není potřeba žádná mouka ani cukr, a přesto můžete naservírovat svým hostům dokonalou sladkou tečku.
nad 2 hodiny
16 porcí

reklama

Postup

  1. Veškeré ingredience z každé části celého dezertu vždy rozmixujte a dejte stranou (tedy např. ingredience na čokoládový korpus společně rozmixujte, dejte stranou a pokračujte ingrediencemi na krémovou náplň atd.).
  2. Do menšího pekáče nebo obdélníkové nádoby vtlačte připravený čokoládový korpus. Pomocí stěrky uhlaďte na korpus i připravenou krémovou náplň. Vrstvení dokončete čokoládovou polevou.
  3. Nakonec vše zabalte do potravinové fólie a vložte do mrazáku na tři až čtyři hodiny. Po vyndání nakrájejte dezert na tyčinky nebo kostičky. Uchovávejte v mrazáku.

Raw čokoládovo-kokosové tyčinky Foto:

Raw čokoládovo-kokosové tyčinky, foto: Vařte zdravě jako my

Vařte zdravě jako my Foto: Vařte zdravě jako my

Nejoblíbenější dietní recepty

Může být zdravý životní styl zábava? Ano. A dá se vařit zdravě a dietně tak, aby vám jídlo vykouzlilo na tváři úsměv? Ano. Zkuste to jako Kristýna Ostratická a Petra Lamschová, které se o to snaží již několik let v magazínu Dieta a vždy se u toho pobaví a nasmějí.

Kristýna miluje netradiční kombinace zdravých chutí, Petra zase saláty a maso. A tak pro vás připravily výběr toho nejlepšího, co spolu uvařily, umixovaly a upekly. A přidaly ještě něco ze své kuchyně. Dochutily to vše dobrou náladou, dokořenily smíchem – a zdravá kuchařka plná skvělých receptů je tu. Zkuste vařit a ochutnávat s nimi.

Vydalo nakladatelství Mladá Fronta, 184 stran, 279 Kč

reklama