Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Kukuřičné špagety s jižní zeleninou

do 30 minut
Kukuřičné špagety s jižní zeleninou
Spouštím video za 5s.
Tyto kukuřičné těstoviny plné zeleninové chuti a tepla z Jihu si mohou dopřát i ti, co nemohou lepek. Čistá kukuřice je totiž naprosto bez lepku! :)
Reklama

Kulinární pořad Karolína, domácí kuchařka sledujte každou neděli na Prima LOVE!

Reklama

Postup

  1. Dejte vařit do velkého hrnce vodu na špagety, osolte ji.
  2. Na velkou pánev dejte olivový olej, rozpalte ho a dejte na něj cibuli nakrájenou na půlkolečka a polovinu stroužků česneku, nakrájených na plátky.
  3. Zatímco se cibule a česnek opeče cca 3 minuty, pokrájejte si lilek na čtvrtkolečka a papriky na proužky (z paprik nejprve vyndejte semínka).
  4. Přidejte oboje do pánve a pak si nakrájejte na půlkolečka i cuketu. V tuto chvíli dejte vařit špagety - vaří se 9 minut, což bude akorát tak doba, kdy dokončíte omáčku.
  5. Nevařte ji předem, aby si zelenina uchovala svěží barvu. Když máte špagety ve vodě, přidejte do pánve cuketu, minutku ji opečte s ostatním a pak přidejte rajčata, protlak, olivy, kapary, cukr, balzamiko, oregano a sušenou bazalku.
  6. Zakryjte pokličkou a nechte cca 5 minut na mírném plamenu podusit.
  7. Hotové špagety sceďte a podávejte s omáčkou posypané čerstvou bazalkou a strouhaným parmazánem.
Reklama

Kukuřičné špagety s jižní zeleninou 2 Foto: Kukuřičné špagety s jižní zeleninou, foto:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama