návrat zpět

Najděte si recept

Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama

Mixér: nové prodejny, limitované edice i hodování do pozdních hodin

Mixér: nové prodejny, limitované edice i hodování do pozdních hodin
Autor: TZ Mixér: nové prodejny, limitované edice i hodování do pozdních hodin
Už vám chyběl náš Mixér? Tak nesmutněte, máme tu pro vás 5 tipů z gastronomie, které vás jistě potěší! ;)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Severočeský kavárenský řetězec povyrostl 

Kavárenský řetězec Lagarto ze severu Čech opět povyrostl. Během posledních měsíců se udály skutečnosti, které celému ryze českému řetězci svědčí. Osamostatnil se. Kroky vedoucí k samostatnému životu vedly přes vlastní pražírnu kávy, která produkuje všem kavárnám Lagarto výběrovou kávu. Dalším bylo otevření nové pobočky v Chomutově, která je zatím největším počinem v oblasti designu. Na nové provozovně je vidět moderní styl, který osloví místní i návštěvníky z ostatních koutů země.

Mixér: nemáslo, rozvoz jídla nebo nový pražský ramen bar

Mixér: nemáslo, rozvoz jídla nebo nový pražský ramen bar

Lagarto tvoří prostory, které učí sever Čech gastronomicky žít a užívat si volných chvil plnými kávovými doušky. Jan Hawelka, zakladatel a majitel Lagarto, udělal velký krok a kromě vlastní kávy vybudoval Lagarto Cake Factory, tedy cukrářskou výrobnu, která nyní zásobuje všechny provozy, ale také soukromé oslavy a příležitosti na severu Čech. V čele Lagarto Cake Factory stojí Dominika Tesařová, šéfcukrářka, která čerpá inspiraci sama v sobě, ale také z mezinárodních festivalů, které díky Honzovi Hawelkovi absolvuje.

Mixér: nové prodejny, limitované edice i hodování do pozdních hodin Foto:

Global Wines otevřel novou prodejnu v Panské ulici

Společnost Global Wines & Spirits, největší dovozce a distributor prémiových vín v České republice, otevřela další kamennou prodejnu v Praze. Jedná se o pátou pražskou pobočku, která nabízí sortiment vín a destilátů společnosti Global Wines & Spirits (více než 2000 položek). Prodejna slouží k okamžitému nákupu, ale také jako výdejní místo pro e-shop. Global Wines & Spirits se tak stává dostupnější pro další městskou část, kromě Smíchova, Karlína, Dejvic a Pankráce, nyní také pro úplné centrum Prahy. Zákazníci zde mohou vybírat ze široké nabídky vín z celého světa a zároveň prodejnu využít jako odběrové místo poté, co si vína či destiláty vyberou a objednají na e-shopu.

Mixér: nové prodejny, limitované edice i hodování do pozdních hodin Foto:

Vizovická slivovice 24 – stejné ovoce, ale pokaždé jiný výsledek

Na nejlepší slivovici je potřeba to nejlepší ovoce. Toho jsou si vizovičtí mistři od Jelínka vědomi. Proto před patnácti lety začali vysazovat vlastní švestkové sady. Od roku 2008 sklízeli modré plody po jednotlivých odrůdách, kterých je v sadech celkem devět. Po jednotlivých odrůdách je i pálili, některé dokonce nechali uležet v dubových sudech. Výsledkem jejich několikaletého úsilí je limitovaná edice Vizovické slivovice 24. Je jí pouze 2000 kusů!

Mixér: nová menu, roláda a brunch

Mixér: nová menu, roláda a brunch

Čtyřiadvacetkrát ovoce ze stejného sadu, destilované stejným způsobem a na stejných destilačních kotlech, avšak pokaždé jiný výsledek. Většina vzorků ještě nebyla nikdy lahvovaná a vyjma vizovických degustátorů je ještě nikdo neochutnal. Kolekce Vizovické slivovice 24 obsahuje 19 vzorků bílých slivovic a 5 zlatých slivovic stařených v dubových sudech. V balení je i degustační blok, na který si snadno poznačíte, jak vám který vzorek chutná. Vizovická slivovice 24 je v prodeji od 1. září 2018 v prodejnách R. JELÍNEK (ve Vizovicích a Brně) nebo třeba online za 1999 korun.

Mixér: nové prodejny, limitované edice i hodování do pozdních hodin Foto:

Vychutnejte si v OC Quadrio kuchyně celého světa! 
Až do 22 hodin...

Poznávejte a vychutnávejte si kuchyně celého světa s unikátními pokrmy, vůněmi a ingrediencemi přímo v centru Prahy! Kde? V samotném srdci metropole na Národní třídě v Shopping station Quadrio. Právě ve speciální gastrozóně centra si můžete užít světové kuchyně plné vůní, barev a chutí. 

Místo, kde se potkává italská kuchyně s japonskou, francouzskou, asijskou, indickou, americkou i českou, nyní navíc prodlužuje svoji otevírací dobu. Již měsíc si můžete užívat veškerou gastronomii až do 22 hodin.

Mixér: nové prodejny, limitované edice i hodování do pozdních hodin Foto:

Připíjíme na dalších 100 let

Sto let od vzniku Československé republiky je událost, která rozhodně stojí za oslavu. K této příležitosti připravil Bohemia Sekt unikátní limitovanou edici své nejprodávanější varianty demi sec. Lahev je zabalena do černého, sametově matného sleevu se zlatými letopočty 1918 a 2018, okraje etiket zdobí trikolora v národních barvách.

„Touto limitovanou edicí jsme se chtěli i my připojit k oslavám stého výročí a připít naší republice na zdraví,“ uvádí k limitované edici Martin Fousek, marketingový ředitel společnosti Bohemia Sekt. Limitovaná edice Bohemia Sektu „100 let republiky“ bude k dostání od října v běžné obchodní síti za 139 korun. Připijme naší republice a buďme spolu další stovky let!

Vyrazte do Beskyd za italskou zážitkovou gastronomií

Patříte-li mezi milovníky italské gastronomie na nejvyšší úrovni, rozhodně tento pátek vyrazte do beskydského hotelu Miura, kde pro vás chystají zážitkovou večeři v podání šéfkuchaře světových celebrit Mattea De Carli. Těšit se můžete na pětichodové degustační menu, doplněné výběrem italských vín od Jiřího Markuzziho. Na své si přijdou také příznivci umění a designu. Hotel Miura totiž na tento víkend nabízí zvýhodněné ubytování se snídaní a vstupem do spa. Zapište si do diáře 5. října a zavítejte na degustační večeři od 19 hodin. Celou sobotu a neděli pak bude italská gastronomie pokračovat ve formě Italského víkendového menu, proto na tento víkend nabízí Miura hotel zvýhodněné ubytování se snídaní a volným vstupem do unikátního spa, kde najdete hydromasážní bazén s výhledem na okolní hory Beskyd, 4 druhy saun, levitační vanu, která navozuje stav beztíže, nebo sněhovou komoru.

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

Související témata: tipy , novinky , mixér , z gastronomie , z gastra
Reklama