Pokud rádi vaříte, jistě vás potěšíme soutěží o krásné nové kuchařky, které pro vás připravily tváře kulinárních pořadů TV Prima.

Pokud rádi vaříte, jistě vás potěšíme soutěží o krásné nové kuchařky, které pro vás připravily tváře kulinárních pořadů TV Prima.
Spojení lehkých jídel a šéfkuchaře vyhlášeného tradiční gastronomií vypadá jako protimluv, ale jen zdánlivě. Zdeněk Pohlreich neúnavně prosazuje rozumné stravování – používání kvalitních surovin, jejich vyvážené kombinování, dostatek času na jídlo, kontrolu velikosti porcí. A v této knize svůj postoj shrnuje a ukazuje velmi příjemnou cestu životem ve zdraví a s chutí bez nesmyslných omezení, zákazů a diet.
Kuchařka Lehká kuchyně obsahuje přes 80 zdravých, lehkých a zajímavých jídel od snídaně přes svačinu a oběd až po večeři. Nechybí výživné nápoje ani sladké dezerty. „Tahle knížka má být o tom, jak vařit zdravě (raději bych řekl rozumně) a se zachováním toho, co mě na gastronomii nejvíc vzrušuje a proč ji mám rád. Je to právě skvělá chuť a prezentace jídla!“ Zdeněk Pohlreich ukazuje, že zdravé jídlo nemusí být nudné a bez chuti, ale naopak hýří barvami a nápady.
Již v pořadí třetí kuchařku Karolíny Kamberské. Kniha je plná receptů, které se výborně hodí na dlouhé společné hodování i pro shon všedního dne. Inspirací při psaní knihy byla pro Karolínu představa rodinných oslav a kamarádských hostin, romantických večeří při svíčkách, ale i snaha vyhovět dětským chutím a obstát s dobrým jídlem i v každodenním spěchu.
Kniha obsahuje všechny recepty z nové podzimní řady pořadu Karolína, domácí kuchařka i recepty vytvořené pouze pro tuto knihu.
Viet Anh Doan si získal nesmírnou popularitu jako představitel Lia ze seriálu Ohnivý kuře a to jak svými výroky o Vietnamcích, obchodu a politice, tak i svým kuchařským uměním. V kuchyni se umí otáčet a jeho 60 nejlepších a nejoblíbenějších receptů ze země rýže, kávy a krevet to dokládá.
Uvařte si vynikající nudlovou polévku, připravte a usmažte jarní závitky, poduste rybu na pivu nebo zvolte klasiku – smažené nudle s kuřecím masem. Už nemusíte chodit do asijského bistra. Začnete si exotickou kuchyni připravovat sami doma.
Knihy do soutěže věnovala nakladatelství Ikar, Sevruga a NOW Productions.
Soutěž byla ukončena.
Knihy získávají:
Klára Drastíková, Koběřice
Dagmar Hejlková, Katovice
Petra Zelená, Jihlava
Zanechte nám svůj e-mail a 1x týdně vás upozorníme na to nejnovější a nejlepší z našeho webu.
Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů
prima-cnn-news
prima-zeny
prima-zoom
prima-fresh
prima-cool
playboy
lajk
prima-living