Sebastian Bednář

Sebastian (23) studuje na FF MUNI – Teorie Interaktivní médií.

Na střední škole studoval obor cestovní ruch. Narodil se v Drážďanech, kde žil do čtyř let. Jeho táta utekl v roce 1982 do Německa a po revoluci si našel v Čechách mámu a odstěhovali se společně do Drážďan. Poté se rodiče rozvedli a on se s mámou odstěhoval do Prahy. Vyrůstal v bytě, ve kterém bude vařit. V 19 letech se přestěhoval Sebastian do Brna, aby tu mohl studovat vysokou. Od dětství ho bavilo fotit, natáčet videa a dělat písničky.

Jeho studium bylo postiženo covidem a neměl tolik praxe. Byl půl roku ve Vídni, kde také v podstatě jen seděl u počítače. Studium si o rok prodloužil a brzy ho čeká státní závěrečná zkouška. Nyní studuje televizní produkci na televizním institutu v Brně pod vedením Kamily Zlatuškové. V budoucnosti by byl rád kreativním producentem nebo režisérem. Zajímá ho problematika dětských psychiatrických nemocnic a jeho plánem je o natočit dokument o šikaně dětí v těchto institucích. Poté by se chtěl věnovat komediím. Do pořadu ho přihlásila jeho přítelkyně. Sebastian chce být v televizi, baví ho vaření a rád získá zkušenosti s natáčením.

Pokud by vyhrál, tak by přispěl mámě na nový bojler a tátovi na stavbu domu. Koupil by si novou kameru na natáčení svých projektů. Jako zábavu si připraví canis terapii (jeho přítelkyně má psa) – doma nebo venku v parku u domu. Tato jídla si vybral, protože je každý z chodů kromě předkrmů spojen s jednou osobou v jeho životě. Polévku má nejraději od své maminky. Vždy když jezdil za tátou do Drážďan, tak měli jako první jídlo večer tatarák. Piškotový dort je zase nejoblíbenější dezert jeho přítelkyně.

VSTOUPIT DO DISKUZE

Koníčky, zájmy:
Ve volném čase ho baví fotografie, audiovize, videohry a auta.

Charakter:
Sám o sobě tvrdí, že je přátelský a má rád humor. Je starostlivý a zapálený do věcí, co ho baví. Je líný, někdy je bordelář a egocentrik.

Proč se přihlásil:
Do pořadu ho přihlásila jeho přítelkyně. Sebastian chce být v televizi, baví ho vaření a rád získá zkušenosti s natáčením.

Co od soutěže očekává:
Rád by vyhrál, nabral nové zkušenosti jak z pohledu účinkujícího při natáčení, a tak i z pohledu produkce.

Co by udělal s výhrou:
Pokud by vyhrál, tak by přispěl mámě na nový bojler a tátovi na stavbu domu. Koupil by si novou kameru na natáčení svých projektů.

Vztah k vaření:
Vaří rád, ale kvůli cenám potravin nevaří tak často.

Zajímavá historka z vaření:
Žádnou příhodu z vaření nemá.

Co nejraději vaří:
Nejraději připravuje mexická jídla.

Co jí:
Má rád vše.

Co nejí, co by nikdy neochutnal:
Nejí růžičkovou kapustu a kopr.

Nejoblíbenější jídlo:
Mezi jeho oblíbená jídla patří tatarský biftek.

Alergie:
Žádnou alergii na potraviny nemá.

Co u stolu nesnáší:
Při stolování mu vadí říhání, cedění vody přes zuby a mlaskání.

Motto:
V životě se řídí mottem: „Peníze budou, a my nebudem.“

Soutěžní menu:

Autor článku

Petra Jaroševská

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty