Miloslava Čtvrtlíková

Prostřeno! S27 (110) - Epizoda 110

Miloslava se vyučila v oboru prodavačské práce, poté studovala Obchodní akademii, kterou ukončila maturitou.

Pracovala jako dělnice, nyní je na mateřské dovolené. Má přítele a dceru Emmu (2,5 roku). Zanedlouho se bude vracet do práce. Jako zábavu připraví bagrování. Toto menu vybrala, protože ho vaří často a všem moc chutná.

Koníčky, zájmy:Ráda tráví čas se svou dcerou. Baví ji navštěvování zábavních parků, sbírání hub, jízda na bruslích a kole. Dříve hrála fotbal a další míčové hry. Celkové je ráda, když má nabitý program.

Charakter:Sama o sobě tvrdí, že má naprosto klidnou a vyrovnanou povahu. Občas je nervák, ale to jen málokdy. Dále je milá, hodná, obětavá a upřímná.

Proč se přihlásila:Do pořadu ji přihlásil její přítel – Miloslava o ničem nevěděla. Dělal si z ní legraci, a řekl, že si může udělat ostudu ve vaření i veřejně. Zkrátka mu chutnalo a chtěl ji naštvat. Miloslava se ráda tento týden dobře nají.

Co od soutěže očekává:Nemá žádná očekávání.

Co by udělala s výhrou:Pokud by vyhrála, tak by za peníze koupila něco dceři, něco by ušetřila, anebo by jela na vytouženou dovolenou.

Vztah k vaření:K vaření má velmi pozitivní vztah – vaří ráda pokud nemusí spěchat a mít uvařeno na čas. Nerada umývá nádobí.

Zajímavá historka z vaření:Jednou dělala vánočku a těsto jí vůbec nekynulo. Udělala tedy nový kvásek a přidala ho do těsta. Vánočka se povedla, i když byla trochu rozjetá. Je opatrná, a pokud se jí něco nepovede, tak to raději rovnou vyhodí, aby to nikdo nezjistil.

Co nejraději vaří:Nejraději připravuje zelňačku a panenku s fazolkami.

Co jí:Má ráda vše, není v jídle moc vybíravá.

Co nejí, co by nikdy neochutnala:Nejí koprovou omáčku.

Nejoblíbenější jídlo:Mezi její oblíbená jídla patří špagety, zelňačka a gratinované brambory.

Co u stolu nesnáší:Při stolování jí vadí koukání do telefonu.

Motto:V životě se řídí mottem: "Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry."

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty