Valentýnský mixér: čokoládové balíčky a speciality, zamilovaná zmrzlina, křupavé pochoutky nebo japonské sushi

Už se připravujete na valentýnský večer a ocenili byste nějaké tipy? Letos se jich urodilo opravdu hodně, a proto pro vás chystáme minimálně tři speciální články, které budou nápady doslova nabité! Dnes tu máme několik sladkostí, zmrzlinu a také japonskou specialitu.

Čokoláda Ajala

Brněnská čokoládová manufaktura Ajala připravila nádherné valentýnské dárky pro všechny, kdo tento svátek slaví (respektive jejichž partneři ho slaví). Jsou k dostání za 840 korun a ve dvou variantách:

  • Balíček pro něj – obsahuje čokoládu na několik způsobů: Ajala mazanou, pak křupavou v podobě kešu oříšků s kakaovými nibsy, zázvorové sušenky Ajalky a k tomu tři neodolatelné tabulky čokolády – s chilli, s whisky a 85% tmavá čokoláda.
  • Balíček pro ni – v něm Ajala vybrala čokolády jemnější a květinové – kokosový krém, květy a pomeranče a k tomu jednu s názvem Pro ni, která je posypaná květy růže. K nim přidala Zob v podobě lískových ořechů v čokoládě a brusinkové sušenky Ajalky.

Každý z produktů v balíčku je samozřejmě k mání i samostatně, pokud byste hledali drobnou sladkou radost na svátek zamilovaných nebo kdykoliv jindy.

Ruby čokoláda Pure District Origin

Ruby čokoláda Pure District Origin probouzí touhy a emoce, protože obsahuje dva sáčky KOMBE! Je to tedy první čokoláda vyrobená v České republice s extraktem ze ženšenu a jujuby! Pochází z tradiční čokoládovny Callebaut, která je největším světovým zpracovatelem kakaových bobů. Ingredience jsou míchány se stále stejnou přesností a trpělivostí, až se hmota, vůně, chuť a příchutě perfektně prolínají.

Zmrzlina z Crème de la Crème za poloviční cenu

Milujete se svojí spřízněnou duší nejen sami sebe, ale také zmrzlinu? Pak na svátek sv. Valentýna vyrazte do pražských zmrzlináren Crème de la Crème! Honza Hochsteiger si tam pro všechny láskyplné páry připravil speciální akci. Za každých deset polibků, které si vyměníte s partnerem či partnerkou před personálem zmrzlináren, dostanete 10% slevu. Je pro vás tolik hubiček málo? Můžete pokračovat a dostat se až k 50% slevě na svoji oblíbenou pochoutku. Akce se nevztahuje na vaničky zmrzlin, dorty nebo nápoje.

Mixit pochoutky, ze kterých vám křupne srdce blahem

Lýtka se vám samou láskou zapalují a srdce hoří žárem, před kterým by zbledla závistí i Mixit pec? Tak to jsou pro vás valentýnské tipy od Mixit to pravé… nejen ořechové! Elixír lásky neteče, zato ale kouzelně křupe. Na vlnách müsli se vznášejí kousíčky ruby čokolády, mrazem sušené jahody, maliny a mezi plátky mandlí a afrodiziakální guaranou zurčí borůvky v hořké čokoládě s jahodovým prachem. Jako každý rok si v Mixit dali záležet i na obalu. Tubus je na pohled stejně pohádkový, originální a plný lásky jako jeho obsah.

Křupavé preclíky zahalené do saténového hávu bílé čokolády s příchutí jogurtu zase podráždí vaše chuťové pohárky špetkou soli. Skryté jsou pod závojem jahodového prachu, který je tak tou pomyslnou… no ne úplně třešničkou na dortu, ale zkrátka jahodou na preclíku! Zapomeňte na šampaňské s jahodami. Tato kombinace je daleko rafinovanější!

Valentýnský sushi set z Café Buddha

Štěpán Návrat připravil ve svých restaurací Café Buddha a PRU58 skvělou nabídku na Valentýna. Jedná se o sushi set na doma. Objednávky lze uskutečnit přes webové stránky od 11. 2. 2022 do 13. 2. 2022 (do 11 hodin). Samotný rozvoz po Praze a okolí proběhne 13. 2. a 14. 2. 2022 od 11:30 do 21:30.

Set obsahuje 42 ks báječného sushi a tempury, obaly, hůlky, sójové omáčky, nakládaný zázvor a wasabi. Cena je 1799 korun.

  • Nigiri Unagi, Maguro, Ebi 6 ks
  • Ebi tempura 4 ks
  • Smoky Avocado 8 ks
  • Sakura Tuna 16 ks
  • Ibodai 8 ks
  • Chuka

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty