Užijte si období hojnosti s letním číslem časopisu Prima FRESH!

Na letošní léto jsme si museli počkat docela dlouh – a o to víc si ho teď užijeme! V novém čísle časopisu Prima FRESH najdete více než 75 receptů, které bude radost vařit i péct. Časopis najdete v prodeji od 16. června :)

Po dlouhé zimě a chladném jaru je to konečně tady! Začíná léto a s ním období, kdy trávíme mnohem více času venku, nastává doba grilovaček, zahradních slavností a také cestování spojeného s objevováním nových chutí a vůní.

Objevovat gastronomické novinky ale můžete i s námi. V tomto čísle najdete velkou kulinární okružní jízdu Balkánem. Sladká i slaná jídla z oblasti od Turecka přes Bulharsko až k zemím bývalé Jugoslávie oplývají skvělou chutí a zajímavým zpracováním tradičních surovin.

Léto je obdobím hojnosti, zahrádky překypují ovocem a zeleninou, na farmářských trzích seženete i spoustu nových druhů, s kterými je radost experimentovat, a ve výběru našich nových receptů najdete spoustu inspirace, jak tyto dary přírody proměnit v báječné dobroty.

Nemůžeme opominout ani národní koníček, kterým se stalo grilování. O své tipy se s námi podělil Marek Pavala, který vaření na ohni povýšil na skutečné umění – naučí vás grilovat maso přímo na žhavých uhlících a poradí, jak připravit originální „spálený“ salát nebo dezert.

Připravili jsme pro vás také spoustu sladkých radostí. V létě se zvlášť hodí tipy na nepečené dezerty, u kterých není třeba zapínat troubu. Jednoduché moučníky, které budete péct doma i na chalupě, máme z nové kuchařky Koláče od Chez Lucie. O tradiční kousky z vysoké cukrařiny, které ale podle receptů hravě zvládnete, se s námi podělila Iveta Fabešová.

A to stále ještě nekončíme! Dokonalé české menu pro nás připravil šéfkuchař Martin Jiskra ze zájezdního hostince U Jiskrů. S blogerkou Meg v kuchyni vás přesvědčíme, že veganská jídla můžou být lákavá i pro masožravce. Děti zase potěšíme půvabnými ilustrovanými recepty z Medvědí kuchařky. A na výlety oceníte tipy na vtipné saláty ve sklenici i nevšední salátové zálivky, které obohatí váš repertoár.

Užijte si období hojnosti s více než 75 recepty v novém čísle časopisu Prima FRESH!

Přeji nám všem krásné léto plné zážitků a pohody

Vaše Klára Michalová

P.S.: Pokud vás některý recept zaujme a doma si ho uvaříte, nezapomeňte jeho fotku sdílet s námi na Instagramu @primafresh a obrázek označte hashtagem #primafresh. Nebo nám obrázek pošlete na mail: fresh@iprima.cz, kam nám můžete napsat i jakékoli jiné postřehy a nápady.

Objednejte si roční předplatné jen za 249 Kč. Získáte 4 čísla časopisu plná sezonních receptů přímo do schránky a skvělý dárek dle vlastního výběru v hodnotě 300 Kč k tomu. Více informací najdete zde:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty