Užijte si zimní radovánky i kouzelné svátky s novým číslem časopisu Prima FRESH

Přichází období dlouhých večerů, které svádí k přípravě dobrého jídla. Inspiraci pro zimní vaření, ale i prožití nejkrásnějších svátků v roce, najdete v novém vánočním čísle časopisu Prima FRESH, které je v prodeji od 13. listopadu.

Blíží se konec roku a s ním přichází období plné setkávání a také chvíle, které jsou nejvíce svázané tradicemi. Je to ale svázání příjemné, na které se většina z nás těší. Já se třeba každoročně třesu na vánoční rybí polévku s mlíčím a jikrami a určitě nebude chybět náš vyhlášený vaječňák s vodkou. Na sváteční tabuli jsou zkrátka jídla, která tam být musí, a ideálně stále stejná, podle starých rodinných receptů. A právě takové pro vás máme. Lety vyzkoušené recepty na nejoblíbenější vánoční cukroví nám velkoryse dala Zdenka Davidová. A štědrovečerní menu si můžete letos připravit podle českých foodblogerek.

V tomto roce si připomínáme 30 let od sametové revoluce, která odstartovala přerod v mnoha oblastech našeho života včetně gastronomie. Z nostalgie jsme připravili pro pamětníky výběr oblíbených předrevolučních jídel, která jsme si tenkrát dávali v restauracích. Dali jsme jim ale nový švih a použili jsme ingredience, které kvalitou odpovídají současnosti. Přesvědčte se, že kuřecí steak se sýrem a broskví může být opravdovou lahůdkou :)

Konec roku ale nejsou jen Vánoce… Zima si žádá zahřívací jídla a my pro vás máme výtečné a husté česko-slovenské polévky, které si zaslouží místo ve vašem rodinném repertoáru. Zdeněk Pohlreich se s námi podělil o vzorek receptů z jeho nové kuchařky, která je plná tipů na jednoduché a rychlé večeře. Inspirací pro vás může být i série receptů ze zimní listové zeleniny, která váš jídelníček příjemně osvěží a odlehčí. A při velkých rodinných sešlostech využijte rady, jak připravit slavnostní drůbež nebo výtečné chuťovky s vínem.

Dobré jídlo spojuje a my pro vás máme více než 75 receptů, které vám s tím pomůžou.

Užijte si nezapomenutelné sváteční chvíle a krásný nový rok plný nejen gastro zážitků

Vaše Klára Michalová

P.S.: Pokud vás některý recept zaujme a doma si ho uvaříte, nezapomeňte jeho fotku sdílet s námi na Instagramu @primafresh a obrázek označte hashtagem #primafresh. Nebo nám obrázek pošlete na mail: fresh@iprima.cz, kam nám můžete napsat i jakékoli jiné postřehy a nápady.

Objednejte si roční předplatné jen za 249 Kč. Získáte 4 čísla časopisu plná sezonních receptů přímo do schránky a skvělý dárek dle vlastního výběru k tomu. Více informací najdete zde:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty