reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
Nový časopis v prodeji!
Autor: archiv Nový časopis v prodeji!

Zajděte si do trafiky pro úplně nový časopis!

No jasně, úplně nový časopis to není, ale úplně nově vypadá a hlavně úplně nově myslí. Praktická žena dostala přídomek Kreativ a poznáte ji jednoduše podle toho, že se naprosto liší od všech ostatních časopisů, co v trafice uvidíte.

Luxusní časopisy znáte, drahé časopisy znáte, lesklé časopisy znáte, znáte i časopisy plné receptů nebo návodů. Tenhle ale neznáte. Je pro ženy, které si mohou dovolit největší luxus: udělat si čas sama na sebe a pro radost svou i okolí hledat a tvořit krásu. Kreativ přichází na luxusním papíru, s pozitivním přístupem k životu na každé stránce, a s novinkami v tvoření. Stejně jako má mimořádnou obálku a výtvarnou podobu, má i mimořádné dárky: krabičky, skládačky, omalovánky, samolepky. A viděla jste už časopis, který si klidně na celou stránku místo hromady nesmyslů dá jenom jeden chytrý citát, protože je prostě pro život důležitý?

Nový časopis v prodeji! 2 Foto:

„Víme, že ženy dnes mají spoustu práce a starostí, a chceme jim nabídnout krásu a potěšení. Víme, že si rády odpočinou při tvoření hezkých věcí. Víme ale taky, že málokdo má čas na dlouhé vysedávání nad jedním vyšívaným ubrusem. Proto jsme hledaly nápady na výrobky, které můžou mít hotové za pár minut nebo nanejvýš hodin,“ vzkazují autorky z redakce.

„Hledaly jsme nejlepší výtvarnice, které mají rády hezké věci, a právě ty pro nás vytvořily omalovánky nebo krabičky ke skládání. Taky jsme našly úžasně zábavné kreativní kurzy, které si můžete samy vyzkoušet – a nejdřív si přečíst, jestli jsou pro vás to pravé. Taky v časopisu najdete recepty od blogerky Koko a další tipy do kuchyně, které zaručeně fungují. Všechny tipy máme osobně vyzkoušené a už teď se těšíme na přípravu dalšího čísla, protože věříme, že se vám bude líbit.“

Nabídku výhodného předplatného s krásným dárkem najdete v TOMTO ODKAZU.

A teď už se pokochejte malou ukázkou z obsahu aktuálního čísla časopisu Praktická žena KREATIV:

Nový časopis v prodeji! 3 Foto:

Nový časopis v prodeji! 4 Foto:

Nový časopis v prodeji! 5 Foto:

Nový časopis v prodeji! 6 Foto:

Nový časopis v prodeji! 7 Foto:

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

reklama

Přečtěte si také