zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Burgerfest 2017
Autor: archiv Burgerfest Burgerfest 2017

BURGERFEST 2017 – Nejmasitější akce v roce je opět tady!

Přijďte o víkendu 9. a 10. září na Výstaviště v Holešovicích a užijte si již 6. ročník největšího festivalu burgerů v Evropě se vším všudy.
klaram , 04.09.2017

reklama

Představte si tu sílící vůni grilovaného hovězího masa! Burgerové legendy a nové podniky se sjedou z České republiky, ale i od našich sousedů ze Slovenska. Ochutnat můžete nepřeberné množství variací této pochoutky na všechny způsoby a samozřejmostí budou i burgery pro kytkožrouty. Radost udělá sladká tečka v podobě cronatu, což je kombinace donutu a croissantu, a pro skutečné fajnšmekry bude k mání zmrzlinový hamburger. Všechno spláchněte pěkně studeným pivem, limem či vínem. Nebo je libo něco ostřejšího? Tak potom navštivte truck plný dobrot brandu Jack Daniel´s, který má nejen skvělé drinky, ale hlavně je letitým partnerem Burgerfestu.

Hovězí, kachní, jehněčí, tlustý tenký…kde jinde ochutnáš tolik variací burgerů než na Jack Daniel‘ s presents Burgerfest! Foto: Hovězí, kachní, jehněčí, tlustý tenký… kde jinde ochutnáš tolik variací burgerů než na Jack Daniel‘ s presents Burgerfest! Foto: archiv Burgerfest

Seznamte se s grill mastery!

Burgerfest 2017 4 Foto:

Letošní ročník bude ve znamení kuchařských show v podání grill masterů z celého světa, kteří představí nové trendy a techniky v přípravě masa a burgerů. Navštíví nás grill mistr, který přijede ukázat své umění z oblasti Gaúcho v daleké Brazílii – milovník burgerů, umělec a skvělý kuchař v jedné osobě Emerson Khan. Další hvězdou bude Joe Barbosa z Las Vegas ze Spojených Států Amerických člen BBQ Pit Boys nebo Karl Heinz Drew z Mnichova. Taky si užijete amatérské grilování BBQ Pit Boys chapters z Holandska a Švédska.

Burgerfest má i pro letošek připraveno mnoho překvapení a jedním z nich je Ohnivý kuře živě, kde budete mít možnost osobně potkat hvězdy tohoto seriálu. Koho? Nechte se překvapit!

Burgerfest 2017 2 Foto:

K libovým burgerům patří i libová muzika a zhoupnout v bocích se můžete při vystoupení americké rodačky s nezaměnitelným hlasem i charismatem – ano, letos nám zazpívá Tonya Graves, a určitě si užijete i vystoupení neméně originální partičky handicapovaných umělců z The Tap Tap. Čekají vás i další pecky včetně vystoupení kluků z Na stojáka. Nebudou chybět oblíbené soutěže v pojídání burgerů, grilování amatérů a především soutěž Nejrychlejší vodražeč, kdy můžete vyhrát Haryka na víkend. Myslíme i na naše nejmenší, pro ně bude připraveno v Žirafa zóně spoustu herních aktivit a zábavy. Kupte vstupenky on-line nebo na místě za stejnou cenu.

Těšíme se na vás a na velkou burgerovou jízdu! Sraz je 9.–10. září na Výstavišti v Holešovicích, tak to nepropásněte.

Pro více info sledujte náš FB.

TZ, (klam)

Vyzkoušejte originální recepty od zkušených amerických grill masterů z USA: 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Burgerfest 2017 (1)
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Burgerfest 2017 (3)

reklama

Související témata: food festival , hamburger , pozvánka , Burgerfest 2017 , Burger fest

reklama

Přečtěte si také