Ukažte talent s Prima FRESH: natočte se v kuchyni a vyhrajte!

Prima FRESH & TOP Star - Obrázek 15
Zdroj: archiv Prima

Kulinářský časopis Prima FRESH přichází s jedinečnou výzvou. Máte talent, jste komici a nečiní vám problém ukázat, co ve vás je? Pak si prohlédněte televizní spot Prima FRESH redaktorů TOP STARu a staňte se hlavními aktéry právě vy. Jak na to?

1) Prohlédněte si video reportérů TOP STARu

2) Pokud se vám líbí, dejte mu LIKE

3) Poté si stáhněte podkresovou hudbu a natočte vlastní spot

4) Až bude vaše dílo hotové, odešlete jej na adresu fresh@iprima.cz

Nejlepší videa odvysíláme v Diváckých zprávách na Primě.

Hudba vznikla v Plzni, o zpěv se podělily Petra Vraspírová a Martina Placrová. Spot s reportéry TOP STARu se natáčel v pražských ateliérech seriálu Přístav, štáb si vybral útulnou kuchyň, která poskytla dokonalé zázemí.

 

Stáhnout skladbu

Prohlédněte si veselou fotogalerii z natáčení spotu:

Prima FRESH & TOP Star - Obrázek 1 Foto:

V podzimním vydání magazínu Prima FRESH najdete rady a tipy, jak využít sezonní ingredience. Tentokrát se redakce zaměřila na brambory, květák, houby a polévky, jejichž kouzlo vám doposud unikalo a o to více vás překvapí. „V novém čísle Prima FRESH máme pro čtenáře více než 75 čerstvých receptů, což už je obsah hodný kuchařské knihy! V tomto případě ovšem za cenu časopisu, který čtenáře, jak doufáme, zahřeje nejen na těle, ale i na duši. Podzimní sklizeň právě začíná a nabízí plnou náruč báječného jídla plného chutí a barev. Nejnovější číslo časopisu Prima FRESH vás přesvědčí o tom, že babí léto chutná skvěle,“ uvádí za redakci Klára Michalová

Kulinářský časopis Prima FRESH vydává FTV Prima od listopadu 2014 jako čtvrtletník. Nyní je již v přípravě vánoční speciál, který se v loňském roce těšil obrovské oblibě. Aby fanouškům časopisu Prima FRESH neuniklo ani jedno vydání, je k dispozici předplatné. K objednávce ročního předplatného za 147 Kč nyní čtenáři získají poukaz v hodnotě 500 Kč na večeři pro dva do restaurace Dinitz, přičemž obdrží 4 magazíny za cenu 3 výtisků.

Článek

Prima FRESH - podzim 2015  Foto:

Užijte si podzimní sklizeň s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Dny se zkracují, po ránu se na loukách povalují chuchvalce mlhy a noci začínají přinášet chlad, který připomíná, že léto skutečně končí. Tahle chvíle si žádá oprášit...
Videa

reklama

reklama