Také Šéf je Prima FRESH!

Prima FRESH jaro 2015  Foto:
Prima FRESH jaro 2015
Foto: All

Pusťte jaro také do svých kuchyní. V redakci jsme pro vás připravili nové číslo časopisu Prima FRESH plné fantastických jarních lahůdek. A pozor, uvnitř najdete také rozhovor se Zdeňkem Pohlreichem! Jaro bez Šéfa a jeho receptů by snad ani nebylo jarem. Časopis bude v prodeji už 11. března.

Stěžejním svátkem v této době jsou samozřejmě Velikonoce, které přímo vybízejí k rodinným oslavám, při kterých se vaří a pečou tradiční pokrmy, ale zkoušejí se i nové pochoutky. Proto jsme pro vás v novém Prima FRESH magazínu připravili rovnou 10 originálních receptů, které se hodí na velikonoční tabuli. Nechte se zlákat třeba tradiční moravskou polévkou se zvláštním názvem Šmigrustovka, ve které najdou uplatnění vykoledovaná vajíčka.

Pamatujete ještě, jak Zdeněk Pohlreich upravoval králičí? Čas ušáků na talíři je za rohem:

Článek

Roláda s houbami a s bramborami s rajčaty. Foto:

Lekce pro domácí řezníky: Jak opracovat králičí

Po nedělním dílu pořadu Teď vaří šéf!, v němž Zdeněk Pohlreich představil recepty z králíka, možná už jednoho ušáka máte v lednici. Než do něj říznete, připomeňte si na...

Jaro je fresh. Buďte svěží s recepty z našeho nového časopisu Prima FRESH.

 

Článek

Prima FRESH jaro 2015  Foto:

Získejte výhodné předplatné časopisu Prima FRESH!

Předplaťte si časopis Prima FRESH na celý rok za velmi výhodnou cenu. Každé 3 měsíce vás ve schránce překvapí zásilka nadupaná těmi nejlepšími sezonními recepty.

I masožravci si na stránkách časopisu přijdou na své. Připravili jsme pro vás 8 skvělých receptů na kuře, špičkoví šéfkuchaři se s námi podělili o návody na přípravu jehněčího masa a v neposlední řadě si spolu uvaříme ryby a mořské plody. Milovníci sladkého najdou v časopise recepty na základní těsta i úžasné laskominy od kuchařky Jemmy Wilson ze stáje Jamieho Olivera. Dohromady máme pro vás více než 70 receptů, které do vaší kuchyně přinesou jaro, prosluněnou náladu a svěží chutě.

Prima FRESH jaro 2015  Foto:

To vše si můžete přečíst od 11. března, kdy nové číslo časopisu Prima FRESH najdete v prodeji za cenu 49 Kč. Udělejte si radost :)

Videa

reklama

reklama