Květnové novinky na trhu, které si nesmíte nechat ujít!

Květnové novinky na trhu Foto:
Květnové novinky na trhu
Foto: TZ

Dnes si přijdou na své milovníci sýrů, lidé s celiakií, ale také fanoušci kvalitního rumu. Pročtěte si s námi naše květnové novinky!

Spojte vaše zamilované chvíle s Nebeským požitkem od Krále Sýrů

Jste v lásce romantičtí, vášniví nebo snad blázniví? Každý z vás si může zamilované chvíle užít s Králem Sýrů Nebeský ve spojení s delikatesami podle vlastní chuti. Májem začíná období stvořené ke sluncem zalitým zážitkům strávených ve dvou. Najděte si chvíli, kdy svou smyslnost využijete k přípravě skvělého gurmánského prožitku s vaší láskou. Spárujte Král Sýrů Nebeský s delikatesami, které vykouzlí noblesní chuťový zážitek, jemuž propadne každý na první ochutnání.

Nové menu Bageterie Boulevard slibuje gurmánské zážitky plné „superfoods“

Nové jarní CHEF MENU přináší čerstvé chutě z prosluněného pobřeží Jaderského moře, z italského Marche. Inspiraci v kraji přezdívaném Palmová riviéra našel Executive Chef La Collezione, Radek Hasman. Ten pro Bageterii Boulevard navrhl nové jarní CHEF MENU, které nyní startuje. Díky jeho invenci najdeme v každém z chodů výborné ingredience, jako je například zdravými tuky „našlapané“ avokádo, minerály překypující řasy wakame či perla gurmánského světa – lanýže.

Novinky na trhu - květen 2 Foto:

Dokonalá novinka bezlepkové italské kuchyně

Žhavá novinka na českém trhu jistě potěší milovníky italské kuchyně, a to bez výjimky všechny. Zaradovat se mohou i ti, kteří z nějakého důvodu dodržují bezlepkovou dietu. Milujete plněné těstoviny, jako jsou ravioli, tortellini, cappelletti a podobně? Chcete přitom jíst zdravě a nezatěžovat tak svůj organismus? Jsou tu pro vás výtečné plněné těstoviny italské firmy GustaMente, které máte navíc připravené během pár okamžiků.

Výhodou těchto těstovin je jejich nutriční vyváženost bez alergenů, nicméně při vaření al dente (na skus) se rozhodně neplýtvá elektrickou energií. Vaří se maximálně 3–4 minuty!

Lučina přichází s trendy novinkami pro všechny, kteří se snaží žít zdravě!

Trendem současného stravování je přírodní, výživná a chutná strava. Záleží i vám na tom, co jíte? Tak přesně pro vás je tu Lučina, která se zrodila z čisté přírody. Lehká a svěží chuť se nyní probouzí ve třech novinkách, kterým neodolají příznivci zdravého životního stylu, starostivé maminky ani praví labužníci. Lučina následuje trend, který nás učí kvalitně jíst a předcházet civilizačním nemocem. Svůj jídelníček můžete nově obohatit o sýr Lučina Nadýchaná bez laktózy, Lučina Kozí a Lučina Kozí s bylinkami.

Novinky na trhu - květen 3 Foto:

Novinky na trhu - květen 4 Foto:

Barbadoský rum Mount Gay představuje limitovanou edici 
Mount Gay 1703 – Master Select

Jako všechny skvělé příběhy i tento začal psát svou historii v čase a místě. Konkrétně v roce 1703 na ostrově Barbados. Začátek výroby rumu Mount Gay je spojený s produkcí barbadoské cukrové třtiny, která začala před více než 300 lety. To z něj dělá nejen nejstarší rum, ale i nejstarší nepřetržitě vyráběný alkohol na světě. Příběh vypráví, že když chtěli mořeplavci dokázat, že skutečně byli na Barbadosu, přivezli rum Mount Gay, jenž dlouho nebylo možné jinde získat. 

Limitovaná edice 1703 Master Select je unikátní nejen svým zpracováním, ale také množstvím lahví, které se daný rok dostanou na trh. Kvůli velké poptávce a nízkému počtu těch nejstarších sudů Mount Gay, společnost distribuuje každoročně pouze jednu dávku 1703 Master Select. Přibližně 12 000 ručně balených lahví bude vydáno po celém světě v rámci letošní limitované edice.

Připravila Tereza Pánková

Videa

reklama

reklama