zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Zimní číslo časopisu Prima FRESH
Autor: archiv Zimní číslo časopisu Prima FRESH

Užijte si krásné svátky i zimní radovánky s novým číslem časopisu Prima FRESH

Poslední letošní číslo časopisu Prima FRESH vás provede obdobím adventu i oslavami Vánoc a konce roku. Stejně tak v něm najdete i recepty, které vás zahřejí a zpříjemní vám celé zimní období. Najdete ho v prodeji od středy 15. listopadu.
klaram , 13.11.2017

reklama

Je to trochu paradox… Z vánočního čísla by měla přímo sálat dokonalá pohoda, ale ruku na srdce, v redakci je to vždycky největší stres. Všichni mají spoustu další práce a bojují s časem, uzávěrka je zkrácená, aby číslo mohlo vyjít dřív než obvykle (protože recept na perníčky v půlce prosince už by byl k ničemu) a navíc řádí sofistikované virózy i obyčejné rýmičky. Má to však také jednu výhodu! Jakmile těchto 100 stran pošleme do tiskárny, můžeme si úplně v klidu začít užívat předvánoční atmosféru (protože na jarní číslo je času dost :).

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Časopis Prima FRESH Vánoce 2017

Zimní číslo časopisu Prima FRESH Foto:

Pro mě jsou Vánoce z velké části oslavou dobrého jídla. Jen si zkuste uvědomit, kolik jídel je tradicí svázaných s vánočními svátky a s celým adventem, a které jíme skutečně jen jednou za rok! A přitom je milujeme :) Každoročně si u štědrovečerního stolu slibujeme, že si tu rybí polévku s mlíčím a jikrami musíme uvařit i během roku a NIKDY jsme to neudělali… A co třeba vanilkové rohlíčky? Nechutnaly by nám třeba v létě ke kávě? Je načase s tím něco udělat… Proto pro vás máme tak vymazlené vánoční recepty, které bude radost vařit nejen o svátcích, ale po celý rok!

O recepty na oblíbené cukroví jsme požádali známé osobnosti ze zpravodajství TV Prima a sešla se nám krásná směsice tradičních i velmi originálních druhů. Sladké drobnosti jsme doplnili ještě slavnostními dezerty a dorty podle receptů australské kulinární královny Donny Hay.

Nechybí samozřejmě ani kompletní menu, kterým můžete oslavit Štědrý večer. Na výběr máte vždy českou klasiku v nejlepším provedení a k tomu alternativu inspirovanou světovou kuchyní.

K Vánocům samozřejmě patří i dárky a právě „dárky k sežrání“ jsou jistotou, která nikdy nezklame. Zkuste třeba neotřelé nápady na naložené lahůdky ve skleničce. Ale máme pro vás i tipy na nákupy v obchodech.

Konec roku nejsou ale jen Vánoce! Na pořadu dne jsou předvánoční večírky, komorní setkávání s přáteli i rodinou a nakonec zlatý hřeb – oslavy konce roku. Nejen na Silvestra tedy oceníte perfektní drobné chuťovky doplněné výtečnými koktejly.

Zimní číslo časopisu Prima FRESH  Foto:

A to pořád ještě nejsme u konce s výčtem témat, která jsme pro vás připravili v tomto čísle. Zkuste výborné sladké i slané recepty z dýně. Vždyť tuhle zeleninu můžete třeba pod postelí skladovat klidně až do jara. Nechybí ani rychlé a zdravé zeleninové recepty z farmářského trhu nebo tradiční dobroty z francouzského venkova. A v oblíbené rubrice vás seznámíme s foodblogerským manželským párem, který tvoří pod jménem Kitchen Story aneb Manželé v kuchyni.

Vánoce mají být svátky pohody a klidu. A přesně to vám i přeji, a k tomu ještě spoustu dobrého jídla a pití! Snad vám s tím trochu pomůže i více než 85 nových receptů, které tentokrát nabízíme.

Krásné Vánoce a užijte si je s chutí!

Klára - podpis Foto:

Vaše Klára Michalová

P.S.: Pokud vás některý recept zaujme a doma si ho uvaříte, nezapomeňte jeho fotku sdílet s námi na Instagramu @primafresh a obrázek označte hashtagem #primafresh. Nebo nám obrázek pošlete na mail: fresh@iprima.cz, kam nám můžete napsat i jakékoli jiné postřehy a nápady.

Objednejte si roční předplatné jen za 147 Kč. Získáte 4 čísla za cenu 3 a doručení časopisu přímo do schránky. Více informací najdete zde:

Předplatné Prima FRESH zima 2021

Získejte předplatné časopisu Prima FRESH na celý rok a pěkně ostrý dárek k tomu

reklama

Související témata: Vánoce , časopis Prima Fresh , vánoční recepty , časopisy

reklama

Přečtěte si také