reklama

zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat

reklama

Soutěž o 3 novinkové kuchařky
Autor: archiv Soutěž o 3 novinkové kuchařky

Soutěžte o 3 novinkové kuchařky dle vlastního výběru!

Pokud rádi vaříte, jistě vás potěšíme soutěží o krásné nové kuchařky, které pro vás připravily tváře kulinárních pořadů TV Prima.
klaram , 29.11.2016

reklama

A které tituly můžete v této soutěži vyhrát?

Soutěž o 3 novinkové kuchařky 2 Foto:

Zdeněk PohlreichLehká kuchyně

Spojení lehkých jídel a šéfkuchaře vyhlášeného tradiční gastronomií vypadá jako protimluv, ale jen zdánlivě. Zdeněk Pohlreich neúnavně prosazuje rozumné stravování – používání kvalitních surovin, jejich vyvážené kombinování, dostatek času na jídlo, kontrolu velikosti porcí. A v této knize svůj postoj shrnuje a ukazuje velmi příjemnou cestu životem ve zdraví a s chutí bez nesmyslných omezení, zákazů a diet.

Kuchařka Lehká kuchyně obsahuje přes 80 zdravých, lehkých a zajímavých jídel od snídaně přes svačinu a oběd až po večeři. Nechybí výživné nápoje ani sladké dezerty. „Tahle knížka má být o tom, jak vařit zdravě (raději bych řekl rozumně) a se zachováním toho, co mě na gastronomii nejvíc vzrušuje a proč ji mám rád. Je to právě skvělá chuť a prezentace jídla!“ Zdeněk Pohlreich ukazuje, že zdravé jídlo nemusí být nudné a bez chuti, ale naopak hýří barvami a nápady.

Karolína – domácí kuchařka, Jídlo jako vášeň

Již v pořadí třetí kuchařku Karolíny Kamberské. Kniha je plná receptů, které se výborně hodí na dlouhé společné hodování i pro shon všedního dne. Inspirací při psaní knihy byla pro Karolínu představa rodinných oslav a kamarádských hostin, romantických večeří při svíčkách, ale i snaha vyhovět dětským chutím a obstát s dobrým jídlem i v každodenním spěchu.

Kniha obsahuje všechny recepty z nové podzimní řady pořadu Karolína, domácí kuchařka i recepty vytvořené pouze pro tuto knihu.

Vietnamská kuchyně – Lehce a hravě s Vietem

Viet Anh Doan si získal nesmírnou popularitu jako představitel Lia ze seriálu Ohnivý kuře a to jak svými výroky o Vietnamcích, obchodu a politice, tak i svým kuchařským uměním. V kuchyni se umí otáčet a jeho 60 nejlepších a nejoblíbenějších receptů ze země rýže, kávy a krevet to dokládá.

Uvařte si vynikající nudlovou polévku, připravte a usmažte jarní závitky, poduste rybu na pivu nebo zvolte klasiku – smažené nudle s kuřecím masem. Už nemusíte chodit do asijského bistra. Začnete si exotickou kuchyni připravovat sami doma.

Stačí označit jako správnou odpověď tu knihu, kterou byste si přáli vyhrát přímo ZDE pomocí webového formuláře.

Knihy do soutěže věnovala nakladatelství Ikar, Sevruga a NOW Productions.

Soutěž byla ukončena.

Knihy získávají:

Klára Drastíková, Koběřice

Dagmar Hejlková, Katovice

Petra Zelená, Jihlava

Herní řád

reklama

Související témata: soutěž , Zdeněk Pohlreich , Karolína domácí kuchařka , kuchařka , Viet

reklama

Přečtěte si také