zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
S Klárou v kuchyni: Orientální květák v pořadu Gondíci s.r.o.
S Klárou v kuchyni: Orientální květák v pořadu Gondíci s.r.o.

S Klárou v kuchyni: Orientální květák v pořadu Gondíci s. r. o.

Čas se s časem sešel a já jsem opět vyrazila na návštěvu ke Gondíkům do jejich krásné Fresh kuchyně. Tentokrát jsem vybrala recept na můj oblíbený pečený květák v orientálním stylu. Pokud jste ho ještě nezkoušeli, teď je ten správný čas!
klaram , 01.10.2015

reklama

Nejenže je květák právě v sezoně, ale ještě k tomu pro vás máme videonávod, takže se vám tenhle báječný recept určitě povede. Pokud máte ke květáku vztah jako Adéla, která si ho ztotožňuje s nepěknými zážitky ze školní jídelny, bude pro vás květák z trouby zaručeně příjemným překvapením. Pro mě to byl recept, který můj vztah k této pro někoho kontroverzní zelenině zcela změnil. Pečením získá květák křupavou strukturu a jakoby oříškovou příchuť.

Květák je vůbec velké téma, tato bělostná hlávka je totiž překvapivě univerzální a dá se z ní vytvořit nespočet originálních receptů. Hned sedm kousků najdete i v podzimním čísle časopisu Prima FRESH, které jsem u Gondíků také trochu představila.

Ale teď už pojďme zpátky k receptu na pečený květák! Ve videu se dozvíte jak na něj:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Fresh - Klára s Gondíky
K přípravě potřebujete jen pár surovin:

S Klárou v kuchyni: Orientální květák v pořadu Gondíci s.r.o. 2 Foto:

A pro ty, co to potřebují mít černé na bílém, tady je odkaz na recept :)

Připravila Klára Michalová

reklama

Související témata: Gondíci s. r. o. , Gondíci s.r.o. , s Klárou v kuchyni , květák

reklama

Přečtěte si také