zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sendvič s hruškou a modrým sýrem
Spouštím video za 5s.

Sendvič s hruškou a modrým sýrem

Hodnoceno: 1x
Že si na grilu můžete připravit i něco jiného než maso a zeleninu vám ukáže šéf Zdeněk v dalším dílu pořadu Rozpal to, šéfe! II. Vzykoušejte grilované sendviče s hruškou a modrým sýrem.
do 30 minut
2 porce

V nové řadě kulinární show Rozpal to, šéfe! II. Zdeněk Pohlreich opět rozžhavil gril a připravil skvělé recepty na letní grilovačku. Sledujte každou neděli v 18.00 na Primě! Všechny recepty, bonusová videa a další "laskominy" najdete ve speciálu:

 

reklama

Postup

  1. Modrý sýr nastrouhejte a přidejte k němu zakysanou smetanu a nahrubo nasekanou petrželku.
  2. Bagetu nakrájejte na větší kousky, rozpůlte a namažte sýrovou směsí, pak na ni dejte hrušku nakrájenou na plátky a přiklopte. Shora pokapejte rozpuštěným máslem a v grilu nechte zapéct.
  3. Rozpečené bagety nandejte na talíř a podávejte se salátem z polníčku, který jste pokapali citronem, olivovým olejem a posypali solí.

Sendvič s hruškou a modrým sýrem Foto:

Rozpal to, šéfe! II Foto:

Rozpal to, šéfe! II, foto: archiv Prima

reklama