zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Novinky na trhu: stylový ešus, poctivá slanina nebo třeba rodinné vaření
Autor: TZ Novinky na trhu: stylový ešus, poctivá slanina nebo třeba rodinné vaření

Novinky na trhu: stylový ešus, poctivá slanina nebo třeba rodinné vaření

Hledáte tip na narozeninový dárek? Nebo si chcete jen tak udělat radost? Dnes tu máme tři super tipy, které umí potěšit.
Tereza Pánková , 21.05.2020

reklama

Kuchařka s recepty od prvních příkrmů po jídla pro celou rodinu

O tom, že se plnohodnotná a vyvážená strava obejde bez živočišných produktů, vás přesvědčí nová kuchařka Mami, dáš dobrotu? Kniha, věnovaná dětem a jejich rodičům, je koncipována jako kulinářský deník inspirovaný dvěma syny samotné autorky, šestiletými dvojčaty Louisem a Théodorem. Představí vám v ní více než 60 receptů z rostlinných surovin, které klukům od prvních příkrmů vaří, a spolu s odbornicí na výživu poradí, jak na složení jídel, aby se dětem pokrmy dobře jedly, chutnaly jim a nechyběly jim žádné živiny.

Obyčejný ešus už má pestřejšího sourozence...
Autor: TZ Obyčejný ešus už má pestřejšího sourozence...

 

Stylový ešus do přírody

Češi  jsou známí milovníci grilování a během dovolené si ho většina z nich neodepře. Pokud se rozhodnou pro přípravu pokrmů na grilu nebo otevřeném ohništi v přírodě, musejí vyřešit také otázku nádobí. „I v přírodě se dá stolovat elegantně, a to díky kempingovým příborům, hrnkům a ešusům. Právě ešusy se stávají oblíbenou součástí života Čechů. Hodit se jim budou nejen na dovolené v přírodě, ale i dětem na táboře nebo i mimo dovolenou, když si budou chtít odnést například oběd domů z restaurace nebo si jídlo do práce chystají doma předem. Nejedná se ale o jídelní box, který si možná řada z nás pamatuje z dětství – šedý hliníkový nevzhledný kus nádobí. V e-shopu Česká síťovka najdou zákazníci designové ešusy vyrobené z nerezové oceli v několika barevných provedeních s originálními vzory,“ uzavřela Karolína Pechová.

Poctivá slanina na domácí i outdoor vaření.
Autor: TZ Poctivá slanina na domácí i outdoor vaření.

Slanina od Slaniny

Co by to bylo za Uzeniny od Slaniny bez kvalitní slaniny. Této uzenářské speciality je na světě mnoho druhů a ta od kuchaře Ondřeje Slaniny je prostě jedinečná, chuťově vyvážená a masitá. Slaninka, která uspokojí i ty nejnáročnější chutě. Skvělá na vaření, ale i jen tak. Obsahuje min. 85 % vepřového masa a neobsahuje lepek.

reklama

Související témata: novinky , novinky na trhu , gastronomie

reklama

Přečtěte si také