zavřít

Najděte si recept

Co hledáte? Jídlo, ingredience, pořad nebo kuchař…
Smazat
Mixér: VIP menu až domů, kuchařské knihy výhodně nebo zmrzlinářské novinky
Autor: TZ Mixér: VIP menu až domů, kuchařské knihy výhodně nebo zmrzlinářské novinky

Mixér: VIP menu až domů, kuchařské knihy výhodně nebo zmrzlinářské novinky

Dlouho jsme vám nepřinesli novinky z gastronomie, tak je třeba to napravit! Dnes si přijdou na své fanoušci Café Buddha, milovníci kuchařských knih a také ti z vás, kteří holdují sladkému v různých podobách. Jdeme na to!
TZ, TP , 27.10.2020

reklama

VIP menu po celé Praze

Café Buddha působí na pražském rozvozovém trhu již dlouhá léta. Není problém uvařit, dopravit a s úsměvem předat ve formě, která nepotřebuje freshnout, jen požitkářsky sníst. Novinkou pro levý břeh Vltavy je bezpochyby zpráva, která otřásla s každým milovníkem asijské kuchyně. Café Buddha rozváží nově ze dvou středisek, takže i Holešovice, Dejvice, Ďáblice jsou ve hře.

V jednom z menu na týden si můžete vychutnat i sushi!
Autor: TZ V jednom z menu na týden si můžete vychutnat i sushi!

Další a hlavní novinkou je VIP menu, které se mění každou středu a vždy je platné 1 týden. Pokud se host zaregistruje k odběru newsletteru na webových stránkách, každou středu mu přijde nové menu. Cena polévky a hlavního chodu činí 250 korun. Pozor! Pokud objedná host o den dříve, než proběhne samotné doručení, získává 20% slevu. Tedy za 200 Kč polévku a hlavní jídlo s dovozem po Praze a balným v ceně.

Jsme s vámi on-line, vol. 2!

Milujete knihy, a to nejen ty kuchařské? Nakladatelství Slovart bojuje s aktuální situací statečně. Je jasné, že po dobu nutných vládních nařízení to má (nejen) knihomol těžké. Rozhodli se proto situaci trochu zpříjemnit a po dobu trvání mimořádných opatření (do půlnoci 1. 11.) můžete uplatnit 30% slevu na jejich e-shopu.

Knihkupectví mají sice aktuálně zavřeno, ale i tak je můžete podpořit nákupem. Teď navíc s akční slevou.
Autor: TZ Knihkupectví mají sice aktuálně zavřeno, ale i tak je můžete podpořit nákupem. Teď navíc s akční slevou.

Pro milovníky jídla je to obzvlášť skvělá zpráva, levněji totiž sežete i takové klasiky jako kuchařky od Ottolenghiho nebo Gordona Ramsayho.

Podzim s Irish Coffee a „mechovým“ dortem

Do konce října na vás ve všech pobočkách Crème de la Crème čeká kromě standardní nabídky smetanových zmrzlin, sorbetů, zmrzlin bez cukru a veganských zmrzlin i specialita měsíce – zmrzlina Irish Coffee z etiopské kávy, irské whisky Powers a špetky kokosu.

Kromě zmrzliny si můžete odnést také kousek nového „mechového“ dortu, který v šedavých podzimních dnech potěší nejen svěží zelenou barvou získanou z čerstvého špenátu, ale i svojí specifickou chutí. „Mecháček“ vám obsluha posype čerstvými malinami či borůvkami.

Už jste někdy ochutnali mechový dort?
Autor: TZ Už jste někdy ochutnali mechový dort?

Pobočky Crème de la Crème jsou otevřeny pro pultový prodej s sebou (část kavárny je bohužel uzavřena dle nařízení vlády) následovně: otevírací doba na Národní a na Průběžné 11:00–20:00, v Husovce a na Francouzské 12:00–20:00.

reklama

reklama

Přečtěte si také