Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Mezze – salát z máslových fazolí, pražené mandle a hummus s pitou

2 porce
do 30 minut
Mezze – salát z máslových fazolí, pražené mandle a hummus s pitou
Mezze – salát z máslových fazolí, pražené mandle a hummus s pitou Autor: archiv Gurmet
V srpnovém horku, kdy nechcete trávit čas u plotny, servírujte přátelům studené středomořské „mezze“.
Reklama
Reklama

Postup

  1. Velké máslové fazole v plechovce slijte, zakápněte je citronem a promíchejte s nasekanou hladkolistou petrželkou.
  2. Do misek nasypte mandle orestované na oleji a posypané mořskou solí.
  3. Opečte na sucho pitu, nakrájejte ji na proužky a podávejte s hummusem z konzervy cizrny, rozmixované se stroužkem česneku, s citronovou šťávou a olivovým olejem. A nezapomeňte na dobře vychlazené bílé víno.
Reklama

Gurmet Vaše škola vaření

Gurmet - archiv II.Měsíčník Gurmet (dříve Chef Gurmán) patří mezi nejlepší tuzemské časopisy o vaření už řadu let. Jeho velkou předností jsou vlastní recepty z dostupných surovin a s dobře vysvětleným postupem (některé krok za krokem), které pro focení připravují zkušení foodstylisté. Jsou tedy prověřené a všechny opravdu fungují! Za dlouhou dobu svého trvání Gurmet disponuje velkým archivem receptů, ze kterého pro vás pravidelně vybíráme ty nejlepší!

V aktuálních vydáních Gurmetu najdete řadu rubrik s klasickými či moderními tuzemskými i zajímavými regionálními pokrmy. Kromě domácích časopis představuje také jídla ze světových kuchyní (letos odstartoval projekt Gurmet kolem světa) a nezapomíná ani na zdravou výživu nebo vaření s dětmi a pro děti. Obsah Gurmetu doplňují zajímavé informace o známých, méně známých a sezonních surovinách, gastronomických trendech, dobrých restauracích či novinkách na trhu. Nenašli jste informaci, která vás zajímá? Ptejte se, odpověď najdete v poradně. S Gurmetem můžete také vyhrát v soutěžích nebo získat odměnu za dopis či výhodné předplatné. Přihlásit se můžete rovněž na kurzy vaření, které časopis pořádá každý měsíc (více na www.igurmet.cz).

Objednejte si roční předplatné časopisu Gurmet za speciální cenu 299 Kč! Více informací najdete ZDE.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama