Richard Sacher

Richard pracuje jako novinář, editor, spisovatel a astrolog. Je také moderátorem různých společenských akcí, ale i internetových a televizních pořadů.

Dále je zpěvák a zpívá v rámci společenských akcí, vydal album s převzatými hity, natočil duet s bronzovou slovenskou slavicí a jezdí na společné koncerty s vítězkou Slovenského slavíka. Vystudoval gymnázium, které dokončil maturitou. Poté byl na různých kurzech a už brzy si vyzkoušel i praxi. Již od 16 let publikoval články v celostátních médiích. Poté byl od 19 let zaměstnaný na plný úvazek v Blesku. Od patnácti let fotil na společenských akcí a fotografie publikoval v novinách. Aktuálně tvoří fotoreportáže na blog o cestování.

Nemá manželku ani děti a rodinný život ho moc neláká. Od ledna má doma psího kamaráda – osmiletého ridgebacka Apolla, se kterým chodí rád na dlouhé procházky. Pochází z Brna, ale od 18 let žije a pracuje v Praze. Přes týden hodně pracuje a pak chodí do fitka a ven se psem. O víkendu více odpočívá a tráví čas se svým psem. Přibližně jednou týdně moderuje nějakou akci a příležitostně tam i zpívá. Někdy má také astrologické přednášky. Mezi březnem a červnem létá na pracovní cesty do zahraničí, kde moderuje videa a tvoří fotoreportáže.

Nabídku přijal, aby mohl vidět, jak se Apollo bude tvářit, až ho uvidí vařit v televizi. Myslí si, že natáčení může být legrace. Pokusí se před natáčením trochu trénovat a zdokonalit se ve vaření. Je rád, že bude mít možnost zde být sám za sebe. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na zubaře – čekají ho dva implantáty. Část výhry by věnoval na dobrou věc a nakoupil by dárky pro potřebné, které by jim pak donesl. Jako zábavu si pro své hosty připraví horoskop a zpěv.

Charakter: Sám o sobě tvrdí, že je extrovertní introvert.

Zájmy: Ve volném čase se věnuje astrologii, sportu (fitness, plavání a v zimě lyžování). Jako teenager napůl závodně běhal středně dlouhé tratě a chvíli na gymnáziuu experimentoval s vařením.

Vztah k vaření: Od dětství se pokoušel vařit a vyrábět různá jídla a bezový sirup. Jako mladý uvažoval, že se vyučí jako kuchař a číšník, ale nakonec v sobě objevil literární talent.

Chutě: Ráno snídá většinou rohlík, vejce nebo jogurt. V poledne chodí na obědy a má rád těstoviny, kuřecí maso, kuřecí steak, čínské kuře, pizzu a další. Odpoledne si dá něco malého sladkého, a pokud měl v poledne teplý oběd, tak mu večer stačí již jen nějaký toast nebo rohlík.

Nesnáší: Moc nemusí jídla s tmavými sójovými omáčkami, šunkofleky, fazolovou polévku s uzeninou, buřtguláš, bůček, vepřové koleno a jitrnice.

Motto: V životě se řídí mottem: ,,Lidskou blbost nevymýtíš, ale můžeš se před ní alespoň schovat.“

Očekávání: Doufá, že natáčení a jeho vystupování bude více vtipné než trapné a že bude mít po letech možnost na sebe upozornit v tuzemské televizi.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty