Nella Zacharová

Prostřeno! S27 (112) - Epizoda 112

Nella (18) studuje třetím rokem na obchodní akademii v Blansku. Její rodiče jsou rozvedení a každý má už partnera.

Má starší sestru o třináct let. S rodiči a jejich partnery má dobré vztahy. Do pořadu ji přihlásily její kamarádky, ale zkusit to chtěla. Ráda by ukázala, že i osmnáctiletá holka může uvařit vynikající jídlo, protože hodně starších si myslí, že si mladí dokážou uvařit jen špagety. Jídla, která do menu zařadila, patří mezi ta, která si ráda dá, a mohla by tedy chutnat i soutěžícím.

Koníčky, zájmy:Ráda lyžuje, baví ji čtení, kreslení a zajímá se o vše kolem kriminálních případů.

Charakter:Sama o sobě tvrdí, že je milá, přátelská, ukecaná a občas výbušná.

Proč se přihlásila:Do pořadu ji přihlásily její kamarádky, ale zkusit to chtěla. Ráda by ukázala, že i osmnáctiletá holka může uvařit vynikající jídlo, protože hodně starších si myslí, že si mladí dokážou uvařit jen špagety.

Co od soutěže očekává:Těší se na příjemný kolektiv, ochutnávku nových, zajímavých a chutných jídel.

Co by udělala s výhrou:Pokud by vyhrála, tak by koupila něco své mamce, která ji podporuje a ráda by se jela po dlouhé době podívat k moři.

Vztah k vaření:K vaření má kladný vztah. Ráda zkouší nové recepty a učí se.

Zajímavá historka z vaření:Již od dětství má ráda ostrá jídla. Odmala jedla ostrý guláš bez pečiva a vždy, když uvaří něco s chilli, tak je to tak ostré, že nikdo jiný než ona to nesní.

Co nejraději vaří:Ráda připravuje špagety a různé omáčky, umí sushi, baví ji sladké chody (čokoládové dorty, lívance, palačinky), umí smažené kuře, pečené brambory s fazolovými lusky a vepřovou panenkou.

Co jí:Má ráda ostrá jídla, ryby, kuřecí, vepřové a hovězí maso. Chutná jí zelenina i ovoce, rýže, pečené brambory, hranolky a těstoviny.

Co nejí, co by nikdy neochutnala:Nejí srnčí a telecí maso, vařené brambory na másle, omáčky s rýží, rajskou, krupicovou kaši a mák. Nikdy by nesnědla krupicovou kaši, vnitřnosti (kromě jater) a cokoli s mákem.

Nejoblíbenější jídlo:Mezi její oblíbená jídla patří sushi, kvalitní pizza, špagety Carbonara, vepřová panenka a batátové pyré.

Alergie:Alergie na potraviny nemá.

Co u stolu nesnáší:Při stolování jí vadí neslušnost, špinavé nádobí a prostírání. Nemá ráda málo prostoru a vibrující nebo hlasitý telefon.

Motto:V životě se řídí mottem: „Nedělám ostatním to, co nechci, aby dělali oni mně. Žijeme jen jednou.“

Jakou si pro hosty připravila zábavu:Zábava bude malování na plátno.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty