Monika Binias

Monika vystudovala střední ekonomickou školu. Dříve měla řadu televizních pořadů jako Tchyně, Štikovi anebo Svět podle Moniky. Nyní se věnuje koučingu a seberozvoji.

Je také hokejová manželka. Má manžela Petra a doma jim dělá společnost kočička Ema a pejsek bišonek Amálka. Žijí v zahraničí a manžel se věnuje profesionálně hokeji. Výzvu přijala, protože je fanynkou pořadu a sleduje ho od prvních dílů. Nemá ráda taktizování a vždy je zvědavá, jestli se dozví nějaký nový recept.

Pokud by vyhrála, tak by část peněz dala na útulek pro kočky a pejsky, část starým lidem, na které se podle ní zapomíná, a zbytek by byl do rodinného rozpočtu. Toto menu si vybrala, protože si myslí, že k sobě jídla ladí. Je to středomořské menu – lehké a určitě vystihuje to, co má ráda. Její legendární kuře Maranello jí všichni vždy chválí. Jako zábavu si pro své hosty připraví karaoke.

Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je spravedlivá. Dlouho je hodná, ale když to někdo přežene, tak je z ní démon.

Zájmy: Má ráda lyžování, turistiku, cestování. S manželem společně jezdí na kole, sportují a chodí na výstavy. Její zálibou je výklad karet pro přátele.

Vztah k vaření: Již jako dítě moc ráda vařila. Má muže, který moc rád jí, a tak by ani nebylo možné, aby neuměla vařit.

Chutě: Nejraději připravuje asijskou kuchyni. Tu mají s manželem v oblibě. Mezi její milovaná jídla patří kuřecí řízek s bramborovým salátem, brambory na různý způsob a také miluje špenát.

Nesnáší: Moc doma nevaří česká klasická jídla, ale někdy pro manžela připraví na přání i knedlíky.

Motto: V životě se řídí mottem: ,,Přej a bude ti přáno.‘‘ A také: ,,Hoď kamenem, kdo jsi bez viny.‘‘

Očekávání: Těší se na setkání s fajn lidmi, na nové zkušenosti a ráda by ukázala své kuchařské umění.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty