Martin Olejník

Martin vystudoval obor informační systémy. Dále pokračoval se studiu na VUT Brno – obor ekonomika podniku (bakalářské studium) a navázal na VUT Brno – Ústav soudního inženýrství – obor realitní inženýrství (magisterské studium). Vše úspěšně dokončil.

Chodil na různé brigády – jako pomocník plavčíka, pomocná síla na stavbě, prodával potraviny, dělal testera aplikací, tvořil webové stránky, chvíli byl elektrikář a rozvážel nákupy. Nyní pracuje v CEO online magazínu a COO internetového obchodu. Pracuje v online obchodu u svého kamaráda. Martin tráví většinu času v Praze a do Jihlavy jezdí na víkendy za rodinou a přáteli. Má dva sourozence – bratry-dvojčata, kteří jsou o tři roky mladší. Martin má rád dobré jídlo a pití a nejraději je ve společnosti dobrých přátel. Do pořadu ho přihlásila kamarádka po jednom veselém posezení.

Pokud by vyhrál, tak by vzal svou maminku na dovolenou do Itálie. Jako zábavu si pro své hosty připraví deskovou hru Prostřeno! – co vyrobil. Tato jídla si vybral, protože je to jednoduché menu, které vynikne svou chutí, pokud jej člověk správně udělá. Relativně obyčejné věci, které mohou vypadat k světu, hlavní roli také hraje čas přípravy a potřeba mít vše akorát, není prostor pro moc chyb, je tedy potřeba něco osvědčeného, co může překvapit svou chutí a servírováním.

Charakter: Sám o sobě tvrdí, že je přátelský, společenský, empatický a je spíše extrovert. Je pohodář, i když někdy nervní. Vše bere s nadhledem a humorem. Nemá rád podnapilé,, agresivní hloupé lidi a celkově špatné lidi. Je rád ve společnosti dobrých lidí, kteří mají rozum a může si s nimi něco předat a rozumně se pobavit.

Zájmy: Rád jezdí na kole, baví ho cestování. Občas si zajde do sauny a na wellness. Chodí do fitka. Baví ho filmy, sebevzdělávání se, hraní deskových her a procházky v přírodě. Je to kutil a rád opravuje věci a dokáže si vždy se vším poradit. Má rád hezká auta a spoustu dalších věcí.

Vztah k vaření: Ve vaření se úplně nevyžívá. Rád připravuje dobrá a rychlá jídla.

Chutě: Mezi jeho oblíbená jídla patří maso na různé způsoby. Nejvíc má rád svíčkovou od maminky, má rád sushi a ideálně running sushi.

Nesnáší: Moc nemusí játra. Zatím neví o ničem, co by nedokázal pozřít.

Motto: V životě nemá motto, kterým by se řídil.

Očekávání: Martin očekává výhru. Rád by poznal něco nového a je rád, že si bude mít možnost vyzkoušet trpělivost a nervy před kamerou.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty