Františka Novotná

Františka (24) vystudovala konzervatoř a VOŠ Jaroslava Ježka obor text a scénář, který letos dostudovala. Pracovala pár let v kavárně. Nyní pracuje v divadle, kde dělá inspici, případně garderobu.

Má mámu, tátu, sestru, čtyři kočky, jednoho kocoura a psa. Celá její rodina bydlí v Hradci Králové. Františka většinu roku pobývá v Praze se svým přítelem Janem. Je jim spolu velice dobře. Tuto výzvu přijala podruhé, protože ráda výzvy přijímá a líbí se jí i příležitost se zase dobře najíst. Účinkovala v pořadu asi před třemi lety, ale nevyhrála. Zatím neví, jak s výhrou naloží, pokud by tedy vyhrála. Jako zábavu si pro své hosty připraví krátké vystoupení – zahraje a zazpívá a pak hosty požádá, aby jí složili krátkou píseň a ona mohla připravit zmrzlinu. Soutěžní jídla si vybrala, protože má malou kuchyň a není moc kamarádka s jejich troubou. Ale také proto, že vše je moc dobré.

Charakter:Sama o sobě tvrdí, že je šlechetná, laskavá, uvědomělá, přítulná, nejlepší a skromná. Ráda si dělá věci po svém a běda, jak jí do toho někdo chce mluvit.

Zájmy:Hraje na kytaru, zpívá písně, píše básně, písně a příběhy. Ráda trhá kytky, sleduje Prostřeno! a vymýšlí špatné vtipy.

Vztah k vaření:K vaření má velmi pozitivní vztah.

Chutě:Poslední rok nejraději připravuje rýži s tuňákem, ale občas zajde dál a přidá i kukuřici. Má ráda téměř vše. Nejvíc asi rajskou od babičky.

Nesnáší:Nejí chobotnici a houby. Nikdy by nesnědla chobotnici a Lego, které jí v dětství také nechutnalo.

Motto:V životě se řídí mottem: „Když nemůžeš, tak si přidej.“

Očekávání:Očekává, že jí všichni zatleskají.

Soutěžní menu:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty