Užijte si léto plné nejen kulinárních zážitků s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Léto se hlásí plnou silou a prázdniny jsou za humny! Spoustu osvěžující inspirace a super receptů, které vám zpříjemní celé léto, najdete v novém čísle časopisu Prima FRESH, které je v prodeji už od 12. června.

Léto je čas dovolených a mnoho z nás vyráží nejen za hranice všedních dnů, ale i za naše hranice státní. Poznávání nových koutů světa je spojeno s mnoha zážitky a rozhodně nezanedbatelné jsou i ty kulinární! Můj muž třeba pravidelně už 15 let vzpomíná na zapečené slávky v malé rybářské vesničce na ostrově Fuerteventura. Loni jsme mezi nezapomenutelné zařadili fritované mini krevetky ve slupce, což je specialita na řeckém ostrově Karpathos. Ochutnávat nová jídla a typickou místní kuchyni patří k našim největším cestovatelským potěšením.

A protože v tom určitě nejsme sami, vybrali jsme pro vás tradiční, ale méně známá jídla z nejoblíbenějších prázdninových destinací. Až přijedete z cest domů, můžete si tak připomenout chutě a vůně, které máte spojené s letním putováním.

Prázdniny ale nemusíte nutně trávit v zahraničí. V Čechách i na Moravě je spousta míst, která stojí za návštěvu. A najíte se tu také skvěle! S výběrem, která místa nevynechat, vám pomůže nový průvodce Gastromapa Lukáše Hejlíka, z kterého vám přinášíme ukázku. Pokud se chystáte trávit léto na chalupě, můžou se vám hodit zajímavé recepty ze sladkých jahod, ale i nápady na zpracování úrody rajčat. A určitě oceníte skvělé hrnkové koláče, s kterými si léto osladíte vyloženě pohodlně. A chybět samozřejmě nemůžou ani nové tipy na grilované dobroty, které rozšíří váš repertoár.

V novém čísle se sešly i originální recepty od známých jmen kulinární scény. Jednoduché, ale o to překvapivější nápady z dílny Yotama Ottolenghiho, výborná a zdravá jídla nejen pro děti od známého foodblogerského dua Green Kitchen nebo parádní dorty z nové kuchařky Chez Lucie, které ozdobí každou letní oslavu.

Užijte si nezapomenutelné léto plné skvělých, nejen kulinárních zážitků!

Vaše Klára Michalová

P.S.: Pokud vás některý recept zaujme a doma si ho uvaříte, nezapomeňte jeho fotku sdílet s námi na Instagramu @primafresh a obrázek označte hashtagem #primafresh. Nebo nám obrázek pošlete na mail: fresh@iprima.cz, kam nám můžete napsat i jakékoli jiné postřehy a nápady.

Objednejte si roční předplatné jen za 196 Kč. Získáte 4 čísla časopisu plná sezonních receptů přímo do schránky a skvělý dárek k tomu. Více informací najdete zde:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty