Novinky na trhu: „zlaté mléko“, klasické brambůrky nebo zelený čaj s citronem

Máme tu další menší várku novinek a tipů, které se vám během chladných dnů mohou hodit. Díky některým se zahřejete, jiné jsou naopak ideální chuťovka, když se zachumláte pod deku k televizi. Zkrátka ideální kombinace!

Zlaté mléko ve skle

Umíte si představit „zlaté mléko“ v tuhé podobě? Tak tady ho máte! A mlsat můžete jen tak lžičkou nebo vykouzlit za pár minut bez vaření opravdové horké zlaté mléko. Základ téhle Ghítely od Českého ghíčka je jemné kešu máslo, které nahradí kravské mléko. Sladká je díky medu. A koření už je v ghíčku! A že to je hodně vyladěná směs! Dodá vám energii, zasytí, zahřeje a pošimrá vaše chuťové buňky… Ghítelu zlaté mléko koupíte v balení 200 g za 199 korun.

Koukejte a chroupejte české brambůrky

Ke sledování filmů neodmyslitelně patří i chroupání brambůrků, a proto na ně při přípravě domácího kina rozhodně nesmíme zapomenout. Rodina Hobžova vyrábí už více než 30 let své tradiční Strážnické brambůrky, které jsou skvělou volbou nejen pro romantický večer. Doporučujeme sáhnout po Moravských brambůrkách, které jsou díky větší velikosti perfektní na chroupání ve dvou. Hobžovi navíc pro Moravské brambůrky připravili nový design jejich obalů, proto je teď bude možné zakoupit v novém balení. K dostání budou ve vybraných řetězcích za doporučenou cenu 39,90 korun.

Potěšte mysl i tělo zeleným čajem

Zelený čaj má oprávněnou pověst blahodárného nápoje, který může povzbudit tělo i mysl a organismu dodat mnoho prospěšných látek. Z daleké Indie a Číny se jeho věhlas rozšířil po celém světě, a i když v české kotlině stále v oblibě vede čaj černý, stojí za to ho ochutnat. Zelené čajové potěšení vám přináší Sir Winston Green Tea od TEEKANNE. Nádherně voní, skvěle chutná a můžete si ho dopřát i v osvěžující variantě s citronem.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty