Novinky na trhu: salát s tuňákem a quinoou, pampeliškový gin, 100% čokoláda nebo meruňkový nanuk

Ani během léta nechybí novinky, kterými můžete potěšit sebe i své blízké. Dobrým jídlem, pitím, zkrátka je rozhodně na výběr. Dnes to může být osvěžující nanuk, čokoláda, ale také něco ostřejšího.

Tuňákový salát Insalatissime QUINOA

Léto je tady, prázdninová sezóna plná rodinných výletů, víkendů s přáteli, nebo více či méně adrenalinových dovolených vrcholí, a to znamená jediné – není čas ztrácet čas! S balením, s uklízením, s praním, a ani s vařením! Takže hlavně rychle, kvalitně, zdravě, bez zbytečného zdržování. A z tohoto pohledu, pokud jde svačinu, rychlý oběd nebo zdravou večeři, jsou jasnou sázkou na jistou Tuňákové saláty Rio Mare Insalatissime.

Rio Mare Insalatissime Tuňákový salát QUINOA s cizrnou, mrkví a zelenými fazolkami vás oslní již při prvním soustu. Tato novinka splňuje ty nejvyšší gurmánské nároky – střídmost co do počtu použitých ingrediencí, nejvyšší kvalitu surovin a dokonale vyváženou kombinaci chutí. Quinoa se vyznačuje vysokým obsahem bílkovin, tuku a vápníku, jehož zastoupení dokonce převyšuje obsah vápníku v mléce. Dále je zdrojem hořčíku, železa, zinku, mědi a řady důležitých vitamínů ze skupiny B (vyjma vitamínu B12), vitamínu C, vitamínu E a provitamínu beta-karoten.

Exkluzivní pampeliškový gin od Špork Spirits

K ochutnání v oblíbené pražské restauraci Červený Jelen či k zakoupení na e-shopu je k dispozici exkluzivní limitovaná edice ochuceného ginu od Špork Spirits - Pampeliška Summer Edition. Pro jeho základ byl využit standardní Špork Gin. Jak už název napovídá, při jeho destilaci se přidalo několik plných košíků květů pampelišky, které se nejdříve nechaly pořádně vymacerovat. Výsledek je velmi jemný gin s krásným hořkým nádechem na konci a delikátní vůní s nádechem pampelišky. Striktně limitovaná edice Crafted Gin Pampeliška - Summer Edition obsahuje 40 % alkoholu. Doporučujeme pít s kvalitním suchým tonikem na ledu.

100% Ajala nabije energií úplně bez cukru

100 % kakaových bobů, 100 % lásky. To je nová Ajala Ekvádor 100%. Její výjimečné složení a chuť z ní dělají pochoutku, která se ale jen tak na nějakém jazyku nezabydlí. Odvážíte se prozkoumat chutě, které zůstávají běžným konzumentům čokolády skryté? Odměnou vám bude příliv energie a zahnání chuti na sladké bez zrnka sladidla. Nečekejte sladkou cukrovinku, kterou můžete sníst na posezení.

V černo-zlatém obalu vás čeká mayský pokrm bohů ve své nejčistší podobě – čokoláda vyrobená za pomoci jediné ingredience. Vzácné kakaové boby odrůdy Nacional z farmy Hacienda Limon v Ekvádoru byly upraženy přesně tak, aby si čokoláda zachovala svoji šťavnatost, kyselkavé ovocné tóny i texturu. Z každé tabulky se dere energie a po prvním skousnutí vás zaplaví podmanivá máslová textura s velmi intenzivní, ale stále příjemnou hořkostí.

Mrož Jahody nebo Mrož Meruňky?

Pokud patříte mezi opravdové milovníky ovoce, tak se máte rozhodně na co těšit. V řadě zmrzlin Mrož Ovoce naleznete vždy více jak 60% podíl ovoce! Vedle již populárního Mrože Jahody, se na pultech představí také novinka pro letošní sezónu – Mrož Ovoce Meruňky. Tradiční příchuť, kterou si v Česku zamiluje úplně každý. Ovocná řada Mrož se navíc od letošní sezóny převlékla do zbrusu nových atraktivních obalů. Prima přidává do svých zmrzlin jen to nejlepší.

Kromě výběrového ovoce nezůstává stranou kakao. To patří do lahodné polevy a může se pyšnit certifikací Rainforest Alliance. Prima zmrzlina tím podporuje trvale udržitelné pěstování kakaa a férové ceny a podmínky pro rodiny farmářů. Pečlivě vybrané ovoce zabalené do sladké polevy, nekomplikované a osvěžující. Tahle zmrzlina vás bude bavit po všech stránkách!

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty