Novinky na trhu: nový stolní mixér, tvarohový dezert pro děti, bylinný čaj nebo organický čaj pro maminky

My už si naše stránky neumíme bez pravidelných tipů s novinkami představit. A proto tu máme hned další čtyři!

Respect k přírodě s Tefalem

Novou řadu s označením ECO design od Tefalu doplňuje stolní mixér ECO RESPECT (BL46EN38). Mixér je vyroben z 65 % z recyklovaných plastů a sám je z 50 % recyklovatelný. Výkon 800 W, skleněná tepelně odolná nádoba s obsahem 1,75 litru, dva rychlostní programy a 4 čepele z nerezové oceli z něj dělají prvotřídního pomocníka v kuchyni. Umožňuje přípravu různých druhů lahodných teplých a studených receptů. Dvourychlostní otočný přepínač s pulzní funkcí usnadňuje dosažení správné konzistence a termální skleněná nádoba, která je odolná proti nárazům, umožňuje bez obav mixovat horké směsi (až do 80 °C) i drtit led.

Zacvaknutí nádoby do správné pozice a automatické zajištění nožů před chodem zajišťuje systém Smart Lock 3v1. Vyjímatelné nože jsou tak pak lehce přístupné a snadno se čistí. Díky čtyřem přísavkám na základně je mixér stabilní bez ohledu na hutnost konzistence.

Rozhýbejte jazýček spolu s tvarohovým dezertem Lipánek

Tvarohový dezert od jihočeské Madety obsahující o 30 % méně cukrů je mladším bráškou tradičního smetanového Lipánka, který sjel z výrobní linky poprvé před více než 55 lety. Novinka, jež zaručí zdravé mlsání celé rodině, navíc pomáhá těm nejmenším s lepší výslovností, a to v rámci projektu Hláskování s Lipánkem. Mimo to lze za každý výrobek značky Lipánek získat různý počet Lipošů, které je možné na webu Lipánek jednoduše směnit např. za logopedické kartičky. Vydejte se vstříc novému dobrodružství a pomocí logopedických cvičení, her a říkanek procvičte dětský jazýček.

Denní bylinný čaj na podporu trávení od Chia Shake

Odstartujte nový den tím správným teplým nápojem, čajem Teatox od českého výrobce Chia Shake. Čaj je založen na unikátní kombinaci japonského zeleného čaje sencha se směsí bylin a koření, jako je například šípek, zázvor, fenykl, kořen pampelišky, stévia, máta, skořice, citronová tráva nebo pomerančová kůra. Organismus tak může hned po ránu pořádně nastartovat, dodat mu notnou dávku energie, ale zároveň se může podílet na jeho detoxikaci či podpoře trávení.

Vyniká ale i svojí chutí, kdy díky obsažené citronové trávě a pomerančové kůře má citrusový nádech a stévie navíc čaji zajistí příjemnou nasládnou chuť, aby jej tak nebylo nutné jakkoli doslazovat. K tomu všemu je ryze přírodní. Teatox je možné pít jako sypaný i porcovaný čaj, dle konkrétního balení, kdy jej stačí zalít horkou vodou a následně konzumovat.

Organický čaj pro kojící maminky od TEEKANNE

Oblíbený kojicí čaj od TEEKANNE nyní na maminky čeká v novém atraktivním balení. Bio čajová směs Mother & Child Breast Feeding je i nadále plná těch nejlepších bylinek pro spokojené maminky a jejich kojené děti. Harmonické spojení anýzu, fenyklu či kmínu nově najdete v blankytně modré krabičce s něžnými malovanými motivy.

Bylinnou směs tvoří fenykl a anýz, věhlasné byliny, které mohou podpořit tvorbu mateřského mléka. Pozitivně působí také kmín, který může pomoci proti nadýmání a následným bolestem dětského bříška. Nezapomnělo se ani na meduňku, léčivku vhodnou na celkové psychické uklidnění, lepší spánek a duševní pohodu.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty