Novinky na trhu: nevšední adventní kalendáře

Letošní první adventní neděle připadá na 28. listopadu. Tou dobou by to už chtělo mít připravený adventní kalendář, co myslíte? Prosinec už je pak opravdu za dveřmi. Vyberte si tentokrát z několika nevšedních kalendářů, které potěší děti, ale také vás.

Sonnentor adventní kalendář

Krajinu zakryje bílá peřina, v očích dětí se třpytí radost a netrpělivé čekání na Ježíška. Vychutnejte si tuto kouzelnou dobu den za dnem s šálkem lahodného čaje. Rozkládací krabička s roztomilými ilustracemi zvířátek ukrývá 24 různých biočajů. Nové básničky na přebalech potěší srdce a zkrátí čekání na nejkrásnější období roku.

S novým adventním kalendářem Sonnentor se vám dostává do rukou naprosto jedinečný produkt, který je symbolem prvotřídní kvality, lahodných bylinných receptur a úcty k ruční práci. Najděte inspiraci v šálku čaje a užijte si kouzlo zimních radovánek a Vánoc.

Vánoce s adventním kalendářem s kapslovou kávou L'OR

Krásně zdobené kalendáře ukrývající poklad na každý den se váží k době adventu, která předchází křesťanským Vánocům. Tento speciální kalendář nám umožňuje odpočítávat dny zbývající do Štědrého dne, jenž je slavnostním vyvrcholením celého adventu. V současnosti je nejrozšířenější papírová podoba tohoto kalendáře, kdy každé okénko skrývá čokoládu nebo jiné sladkosti.

Každoročně se na něj těší děti i dospělí, kteří ale spíše než 24 různých sladkostí uvítají krásně zabalené drobné radosti, které jim zpříjemní prosincové dny zbývající do Vánoc. Přesně takovým kalendářem, který zaručeně vykouzlí obdarovanému úsměv na tváři, je i adventní kalendář skrývající L´OR Espresso kapsle pro Nespresso® kávovary. Objevte 24 unikátních chutí v kapslích L'OR Espresso a vychutnejte si sváteční atmosféru s prémiovou kávou. Odkryjte varianty kapslí pro Nespresso® kávovary, které nejsou běžně dostupné na našem trhu. Darujte potěšení ze světa kávových mistrů L'OR nebo si jej vychutnejte sami v pohodlí svého domova.

Ovocňákova nadílka

Sladkosti rozhodně nejsou jediným způsobem jak odměnit hodné děti a uhlí nemusí být to jediné, co dostanou ti, kteří zlobili. Mikulášská nadílka od Ovocňáku přináší samé dobroty a ne náhodou jsou úplně všechny bez přidaných cukrů. Jedná se o skvělý způsob, jak děti motivovat, aby jedly více ovoce, protože po Ovocňákovi se všichni můžou utlouct. A to jak malí, tak i velcí.

Dvacet čtyři pomocníčků

Rodiče občas potřebují pomoci s tím, jak do potomků dostat více ovoce. Právě proto vymyslel Ovocňák adventní kalendář plný ovocných plátků v osmi příchutích, které poslouží jako sladká svačinka. Jedná se o pořádný ovocný nášup: na 10 gramů plátků je totiž potřeba vylisovat a usušit 75 gramů ovoce. A kromě těch 75 gramů ovoce neobsahují nic jiného, žádné přidané cukry ani další nesmysly. A kdybyste snad náhodou vy nebo vaše ratolesti snědli všechny dobroty z kalendáře před Štědrým dnem, můžete si zkrátit čekání na Ježíška hraním hry, kterou najdete na zadní straně.

Čajové adventní kalendáře English Tea Shop

Čokoláda a kosmetické drobnosti ukryté za papírovými dvířky adventních kalendářů nejsou nic pro vás? Udělejte o letošním adventu sobě nebo blízkým radost čajovým adventním kalendářem. Velký výběr najdete na Zootu. Adventní kalendáře britské značky English Tea Shop obsahují kvalitní čistě přírodní čaje v bio kvalitě.

Celkem na vás čeká 25 různých čajů nejrůznějších příchutí, na každý adventní den, plus jeden navíc jako malý dárek. Uvnitř najdete zajímavé vánoční kombinace chutí v čele s kořeněnými čaji pod názvy jako Perníčkové pohoštění, Šťastné Vánoce nebo Mátové cukroví.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty