Novinky na trhu: kakaový prášek, perlivé drinky nebo vepřová paštika

Párkrát do měsíce pro vás sepíšeme pár novinek z řad produktů. A ani na konci léta tomu není jinak. Dnes se můžete těšit na kvalitní kakao, tip na drinky, které přijdou vhod během babího léta. A jako poslední tu máme paštiku, ideální k večerní sklence vína.

Raw kakaový prášek od Goodie

Nepražený kakaový prášek má ty nejlepší účinky, díky kterým se právem řadí mezi superpotraviny. Kakao je bohaté na polyfenoly, což jsou přirozeně se vyskytující antioxidanty, které potlačují záněty. Obsahuje také flavonoidy, látky podporující produkci neuronů a zlepšující průtok krve a zásobování mozkové tkáně.

Vyzkoušejte také kakaové boby nebo kakaové máslo, vše v BIO kvalitě a od značky Goodie.

Šťavnatá konkurence oblíbených spritzů

Rodina perlivých drinků se úspěšně rozrostla o nového ambiciózního člena. Šťavnatý Graper pochází ze sklepů rodinného Vinařství Velké Bílovice, které se nebojí zkoumat nové trendy a přetvářet je podle svých pravidel. Myšlenka vytvořit opravdu kvalitní nápoj z vína a přírodních ovocných šťáv vznikla už v roce 2016. Na svět drink ale přichází nyní, kdy se podařilo ho dotáhnout do dokonalé podoby jak chuťově, tak designem balení.

Chuť jemně perlivého a nízkoalhokolického nápoje je tvořena jenom vínem a přírodními ovocnými šťávami. Nenajdete v něm žádné konzervanty, barviva ani umělá sladidla. Drink je totiž stabilizován šetrnou pasterací, dosycen je oxidem uhličitým.

Paštika Rybízačí prasárnička

Naservírujte si během pohodového večera ke kvalitnímu vínu také lahodné pohoštění. Křupavé čerstvé pečivo, nevšední sýry a ovoce perfektně doplní chutná paštika české výroby Rybízačí prasárnička.

Z vepřového laloku, masa, jater, vína Rybízák a brusinek ji u Frýdku-Místku vyrábí Řeznictví U Bobra. Nenajdete v ní žádné umělé konzervanty ani dochucovadla a koupíte ji výhradně na Rybízáku.

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty