Jennifer Aniston při natáčení Přátel jedla 10 let každý den stejný salát. Teď prozradila, jak to bylo doopravdy

V posledních týdnech se rozjela obrovská virální vlna oslavující recept na salát, který údajně při natáčení fenomenálního seriálu Přátelé jedla představitelka Rachel každý den. Jennifer Aniston teď přiznala, jak to bylo doopravdy.

Za popularizaci momentálně nejslavnějšího salátu na světě může Jenniferina dobrá kamarádka a kolegyně ze seriálu Přátelé Courney Cox. V rozhovoru pro Los Angeles Times si Courtney před lety pochvalovala kamarádčino kuchařské umění, které předvádí. Nikdo snad tolikrát s Jennifer neobědval jako právě kolegyně ze seriálu. Vždyť se natáčelo celých deset let. „Ona to s jídlem prostě umí. Protože když má člověk jíst deset let každý den stejný salát, tak by měl být dobrý, ne?“ uvedla v rozhovoru Courtney. Zprávy o salátu se znovu objevily na začátku tohoto roku a obletěly sociální sítě.

Virální salát má miliony fanoušků

Od nynějšího oživení je salát označen jako „salát Jennifer Aniston“ a recept na něj na TikToku vyhledalo více než 60 milionů uživatelů. Její jedinečný salát měl zahrnovat vařený bulgur, nakrájenou salátovou okurku, hladkolistou petržel, mátu, červenou cibuli, cizrnu, rozdrobený sýr feta a nasekané pistácie.

Jak je to se salátem doopravdy?

Problém však tkví v tom, že se podle herečky vůbec nejedná o její salát a už vůbec ne o pokrm, který by konzumovala každý den. Pro americký web Shape řekla: „Omlouvám se, mám pocit, že teď všechny zklamu, ale to není můj salát. Vypadá to lahodně, ale nepřipravovala jsem ho při natáčení Přátel.“ Přiznává, že netuší, kde se recept na tento salát vůbec vzal.

Salát, který má Jen ve skutečnosti nejradši, je úplně jiný a skládá se z nakrájeného salátu, kuřecího masa, vaječných bílků, cizrny, dokřupava opečené slaniny a zálivky vinaigrette. Někdy Jennifer přidá sýr pecorino.

Ať už vyzkoušíte první, druhý nebo žádný salát od Jennifer Aniston, pamatujte, že pokud chcete mít super figuru jako tato herečka, zelenina by rozhodně na vašem denním jídelníčku chybět neměla.

Zdroj: shape.com; foto: Warner Bros., iStock.com

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty