Jaro je tady! Užijte si ho s čerstvými recepty v novém čísle časopisu Prima FRESH

Nejzelenější období roku právě startuje a my nedočkavě čekáme na první bylinky, ovoce a zeleninu, které nám příroda nabídne. Inspiraci na skvělé jarní recepty najdete v novém čísle časopisu Prima FRESH, které je v prodeji už 6. března!

Po dlouhé bezbarvé zimě se těším na první zelené lístky a pestrobarevné jarní kvítí jako malá holka. Netrpělivě odpočítávám dny, než začne rašit medvědí česnek, bylinka s intenzivní chutí a vůní. Pak se tráva rozzáří záplavou svítivě žlutých pampelišek… A chvíli na to přichází král zeleniny – lahůdkový chřest. Tahle tři znamení pro mě ztělesňují jaro. A všechna tři skončí na mém talíři :)

Ale je toho mnohem víc, co jaro nabízí, a kromě svěžích zelených receptů a nových nápadů, jak zpracovat v kuchyni pampelišky, najdete na dalších stránkách i zajímavá jídla z citrusů, které jsou právě v plné sezoně. Nechybějí ani lákavé recepty z vajec, které jsou symbolem velikonočních svátků, nebo skvělé tvarohové pomazánky. Inspiraci do jarní kuchyně přináší světoznámý šéfkuchař Yotam Ottolenghi, který ve své nové knize kouzlí se zeleninou, a překvapí i herečka Gwyneth Paltrow s tipy na jednoduchá a přitom oslnivá jídla pro každodenní vaření. Nabízíme i originální slané i sladké recepty z mléka a mléčných výrobků, ale i tipy na rychlé večeře z kuřecího masa. A pro milovníky sladkého máme dokonalý recept na italské tiramisu nebo jednoduché návody na pečené skvosty ze slavného australského pekařství.

Jaro nabízí své poklady a vy si je s novými více než 70 recepty můžete užít naplno, což vám z celého srdce přeji!

Vaše Klára Michalová

P.S.: Pokud vás některý recept zaujme a doma si ho uvaříte, nezapomeňte jeho fotku sdílet s námi na Instagramu @primafresh a obrázek označte hashtagem #primafresh. Nebo nám obrázek pošlete na mail: fresh@iprima.cz, kam nám můžete napsat i jakékoli jiné postřehy a nápady.

Objednejte si roční předplatné jen za 196 Kč. Získáte 4 čísla časopisu plná sezonních receptů přímo do schránky a skvělý dárek k tomu. Více informací najdete zde:

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty