Hledáte originální dárek? Věnujte netradiční kytici, která je nejen krásná, ale i chutná! Poradíme, jak ji vyrobit

Vymyslet zajímavý dárek bývá někdy pěkný oříšek. Obdarovat šéfa, který všechno má, nebo tchyni, které se lze jen těžko zavděčit, nebo potěšit děti, které nechcete zahrnovat zbytečnými hračkami… Vsaďte na krásné kytice z čerstvého ovoce a belgické čokolády, zaručeně ohromí a potěší.

Značka Frutiko se na jedlé kytice specializuje a na českém trhu už rozdává radost 10 let. I to je vizitka toho, že kytice jsou z pečlivě vybíraných kousků ovoce, některé kousky se namáčejí do velmi kvalitní belgické čokolády Callebaut. Výsledkem jsou ručně aranžované krásné kytice, které lze doručit po celé České republice čerstvé a chlazené (doprava probílhá vlastními chladicími vozy nebo se využívají kurýři se speciálními termoboxy). Kytice objednávejte on-line den předem.

Zkuste vyrobit vlastní jedlou kytici

Možná nebude tak krásná, zkušenosti profesionálních aranžérů málokdo z nás má, ale přesto se můžete pokusit připravit originální jedlý dárek doma a vlastníma rukama. Přinášíme jednoduchý návod, o který se s námi podělila značka Frutiko.

POTŘEBUJETE:

Čerstvé ovoce dle vlastního výběru, salát – ledový nebo lollo biondo, dřevěné špejle, květináč / košík / nebo jinou nádobu, potravinářskou fólii a mašli na ozdobu

POSTUP:

  • Nakupte čerstvé ovoce – lze použít různé druhy, např. ananas, jahody, jablka, pomeranče, melouny, hroznové víno, kiwi…
  • Ovoce očistěte nebo oloupejte a nakrájejte, případně použijte vykrajovátka a připravte různé tvary (kytičky, srdíčka, hvězdičky…).
  • Některé kousky ovoce (jablka, jahody, ananas) namočte do čokolády rozehřáté v mikrovlnce, a poté nechte čokoládu zaschnout.
  • Do vybrané nádoby vložte salát a postupně do něj zapichujte kousky ovoce na dřevěných špejlích.
  • Hotovou kytici zabalte do potravinové fólie nebo do celofánu a ozdobte mašlí.

Podrobný návod na výrobu vlastní ovocné kytice naleznete na blogu Frutiko a video návod na YouTube Frutiko.

Jedlá kytice překvapí i potěší

Pokud se vám zdá, že je to složité a náročné, pořád zbývá velmi pohodlná možnost, objednat si hotovou a profesionálně vyrobenou ovocnou kytici on-line a nechat ji doručit kamkoli po celé České republice.

Krásný jedlý dárek potěší muže i ženy, děti, dospěláky i seniory, hodí se k jakékoli příležitosti, jako jsou narozeniny, svátek, výročí, konec školního roku, vysvědčení, promoce, svatba…

Cena ovocných kytic se pohybuje už od 500 Kč až do 5 000 Kč podle velikosti (nejdražší kytice za 5 tisíc obsahuje 10 kg ovoce!).

Stačí vybrat a objednat den předem na webu Frutiko a kurýr kytici doručí zákazníkovi nebo jako překvapení přímo oslavenci, pro kterého je kytice určená jako dárek, a to dárkově zabalenou s přiloženým blahopřáním.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty