4 vánoční tipy: nové kuchyňské vybavení, bonbony, sýrová krabice nebo limitka

Pořád nevíte, co si počít s dárky? Nevadí, máme pro vás 4 zajímavé tipy. Něco kuchyně, na zub, ale také k pití! :)

Tradiční Vánoce snadno, s Tefalem

Na společnou sváteční večeři během Vánoc se těšíme asi všichni. Jenom kdyby to šlo malinko bez toho shonu, který tomu vytouženému okamžiku předchází. Značka Tefal, výrobce kuchyňských elektrospotřebičů a nádobí s nepřilnavým povrchem, nabízí řešení – výkonné, a hlavně rychlé domácí pomocníky, kteří s přípravou večeří pomohou… nejen o Vánocích. My máme tip na jeden z nich.

Tefal Ultrablend Cook (BL962)

Sám uvaří lahodné krémové polévky či omáčky, připraví smoothie, pyré, kompoty, mandlové mléko, ledovou tříšť nebo mléčné koktejly. S vysokorychlostním mixérem je příprava všech těchto pokrmů hračka – stačí zvolit jeden z 8 předvolených automatických programů a počkat, než stroj zavolá ke stolu.

YETTI – Žvýkací bonbony plné rakytníku

Honí vás mlsná a zároveň se snažíte dělat něco pro své zdraví a imunitu? Úspěšná společnost HIMALYO vám představuje jedinečný tibetský rakytník ve formě žvýkacích bonbonů, které oceníte vy a hlavně vaše děti, pro jejichž potřeby byly speciálně vyvinuty. Až budete mít příště chuť na žvýkačku nebo ovocnou karamelu, můžete si místo nich dopřát jedinečný výrobek, který je plný blahodárných extraktů z himálajského rakytníku a brusinky – díky tomu se může pochlubit opravdu vysokým obsahem vitamínu C. Sladká maličkost pod stromeček naprosto ideální! :)

Sýry pro náročné jazýčky

Máte-li mezi blízkými náročného jedlíka, jistě ho potěšíte vánočním dárkem v podobě výběru ušlechtilých francouzských sýrů. Stačí koupit dárkovou krabici, víno a doplnit lahodným kozím válečkem Soignon, Camembertem Le Rustique a polotvrdým sýrem Entremont Gruyère de France. Takto složená kolekce francouzských sýrů obdarovaného dozajista potěší, bude reprezentativním dárkem a může posloužit i jako dárek na poslední chvíli.

Limitka Hanácké vodky je připravena nejen na Silvestra!

Poslední večer roku je rozhodně skvělá příležitost, jak se trochu odvázat a užít si pořádný večírek. Oslavy závěru roku si můžete zpestřit tematickou limitovanou edicí Hanácké vodky, která na obalu oslavuje příchod roku 2020. Jedna z nejprodávanějších vodek u nás, kterou vyrábí Palírna U Zeleného stromu, v sobě spojuje vyváženou jemnost a čistotu původního českého receptu. Vyrábí se jenom z těch nejlepších surovin, základ tvoří křišťálově průzračná hlubinná voda z Prostějova a jemný melasový líh. Díky šestinásobné filtraci přes aktivní uhlí a dokonalému výrobnímu procesu je dosaženo její jedinečné čistoty. Vodka s 37,5 % alkoholu chutná nejen samotná, podávaná ideálně na ledu, ale perfektně doplňuje také mnohé míchané drinky. A když tuto limitku dáte pod stromeček jako dárek, jistě potěší!

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty