4 + 1 mikulášský tip na nadílku pro děti (i rodiče)

Ano, čtete dobře. Sepsali jsme pro vás hned čtyři tipy na sladké dobroty pro mikulášskou nadílku, které děti jistě ocení. A na závěr jednu specialitu pro dospělé. ;)

Medvídek Teddy pro rozzářené dětské oči

Už to cítíte také? Děti začínají být netrpělivé a vzduch kolem nás čím dál víc prostupuje kouzlo neopakovatelného. Blíží se totiž čas adventu, čas rozjímání, čas rodinné harmonie a také čas mikulášských nadílek. "Zlobil jsi maminku a tatínka," zeptá se brzy Mikuláš svým hlubokým hlasem a přesto, že mu většina ratolestí bude muset dát za pravdu, nemělo by je v mikulášském balíčku čekat jen uhlí a brambory. Lahodný a s láskou vyrobený čokoládový medvídek Teddy od Lindt v upleteném svetříku a s roztomilým srdíčkem na krku určitě potěší každou duši, ty zlobivé nevyjímaje. A aby byla medvědí rodina dokonalá stejně jako ta vaše, přibalte do nadílky i malé medvědí kamarády vyrobené z té nejjemnější krémové čokolády, na jejíž recepturu jsou švýcarští Mistři čokolády pyšní již od roku 1845.

Plátky od Ovocňáku – zásoba vitamínů do kapsy

Plátky od Ovocňáku jsou svačina, která se hodí jako ideální zdravý dárek. Ovocňák má totiž nově v sortimentu hned osm různých příchutí a k tomu jedno dárkové balení, ve kterém ochutnáte pět z nich. Vyrábí je z českého ovoce, suší šetrně, takže jsou plátky raw a plné vitamínů. Na 20gramové balení plátků použije Ovocňák minimálně 170 gramů čerstvého ovoce, které si vypěstoval ve vlastních sadech. To nadrtí a za nízké teploty (maximálně 42 °C) celých 30 hodin suší. Ovoce přichází o téměř všechnu vodu, jeho chuť se tak ale ještě zvýrazní.

Z Mikulášské nadílky od Mixitu se kil navíc bát nemusíte, pronese se jen Mikuláši

Sladkou pochoutku si jako odměnu na Mikuláše zaslouží úplně všichni, kdo byli hodní. Bez rozdílu pohlaví, věku i stravovacích návyků. Proto se Mikuláš od Mixit vybavil takovým Mikulášským nadělením, po kterém zůstanou linie štíhlé a chuťové buňky spokojené. Ocení ho prostě zmlsaní junioři i striktní dietáři. A to, i když sáhnete po obřím adventním kalendáři s tím nejlepším z nabídky Mixit.cz.

Mikulášské nadělení

Sladké datle a fíky, výběr z nejoblíbenějších oříšků, brusinky a physalis. Mixit si pro své Mikulášské nadělení připravil absolutní top ze své nabídky. Tubus s vánočním motivem nacpaný po okraj oříšky a lyofilizovaným ovocem bude i letos dochucovat předvánoční čas. A nejen dochucovat, Mikulášské nadělení sladce a vánočně také voní.

Adventní kalendáře

Adventní kalendáře jsou na tom s ohleduplností vůči linii podobně jako mikulášská nadílka. Letos si můžete vybrat ze dvou variant. První kalendář ocení hlavně chroničtí svačinkáři, protože je celý mixitkový. V každém okénku vás čeká jedna müsli tyčinka Mixitka a Mixit garantuje, že během adventu zvládnete ochutnat kompletní mixitkovou nabídku, včetně letošních novinek. Druhý kalendář je prostě obří. A je pro fanoušky Mixitu jako dělaný, protože v něm postupně budete odhalovat to nejlepší ze sortimentu Mixitu a novinky k tomu – letošní nejnovější Mixitky, evergreeny v podobě nejprodávanějších müsli a kaší, Mixit drinky a letos i Minimixitelly!

Sváteční časy se blíží a Captain Candy je na ně připraven

Mikulášská nadílka už bude mít podstatně veselejší charakter. Vybrat si můžete třeba fazolky, vanilkový fondán, jahodovou spirálu, pekanové ořechy v čokoládě, lentilky, lískové ořechy v čokoládě, čokoládový fondán i ovocné medvídky. No a čas Vánoc? Ten si mohou děti i dospělí zpříjemnit pamlsky zařazenými do vánočního mixu laděného ryze v optimistickém a svátečním duchu. Ten obsahuje spirály lásky, ovocné mandle, jahodové spirály, velké jahody, pirátovy bobulky, malé jahody, fazolky, lentilky, stříbrné lískové ořechy nebo stříbrné mandle.

Mikuláš pro dospělé – kalendář Litovel

Kdo říká, že adventní kalendář je jen pro nejmenší? Svůj vlastní teď mají i pivaři! Připravil ho pro ně Pivovar Litovel, aby čekání na nejkrásnější svátky v roce zpříjemnil i dospělým. Od konce listopadu je ke koupi ve vybraných obchodech. Speciální vánoční edice obsahuje čtyřiadvacet lahví cenami ověnčeného světlého ležáku Litovel Premium.

Za nebývalým úspěchem tohoto piva, které nedávno získalo stříbrnou medaili na světové anonymní soutěži Evropská pivní hvězda v Norimberku, stojí poctivá výroba podle tradičních receptů a postupů s použitím těch nejkvalitnějších surovin z oblasti Hané. Své příznivce si získává svou harmonicky vyrovnanou chutí a zakulacenou následnou chmelovou hořkostí. Všechny láhve jsou uložené v decentním obalu se zlatými motivy, díky kterým na každého dýchne skutečná vánoční atmosféra.

PŘIPRAVILA TEREZA PÁNKOVÁ

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty