Novinky na trhu: dobrota nejen pro děti, nevšední citrusový čaj nebo snídaňové směsi

Další tři novinky z obchodu, které byste rozhodně měli otestovat. Chladné počasí je tu a pořádná snídaně rozhodně přijde vhod. K ní můžete tentokrát servírovat krupicovou kaši, snídaňovou směs a do hrnku šálek teplého čaje.

Krupička od Pribináčka

Krupicová kaše je oblíbená klasika, která hned po první lžičce připomene dětství a teplo domova. Každý máme svůj způsob zdobení – rozteklé máslo, kakaová posypka, skořice, ovoce… Výsledkem je sladká dobrota, která naplní bříška a potěší chuťové pohárky. Teď ji můžete dopřát dětem nebo sami sobě kdykoliv – a to bez starostí s přípravou.

Pribináček přichází s novinkou v podobě již hotové chlazené krupicové kaše, která je oblíbeným jídlem jak dětí, tak i dospělých. Pribináček Krupičku můžete mít kdykoliv po ruce na svačinu i na večeři, do kapsy i do batohu, pro děti do školy i pro sebe do práce. A zároveň ji můžete i ohřát! Zamilujete si ji na první ochutnání: obsahuje totiž jen základní suroviny: mléko, smetanu, pšeničnou krupici a špetku cukru, v případě skořicové Krupičky i špetku skořice.

Grepová novinka TEEKANNE Love Pink Grapefruit

Příjemně hořkosladký, šťavnatý a podmanivý – přesně takový je grapefruit, jeden z nejzajímavějších citrusů, které příroda kdy vykouzlila. Jeho svůdnou chuť můžete nyní pocítit i v podobě horkého čaje, a to díky skvělé novince TEEKANNE Love Pink Grapefruit z řady LOVE. Grep se přitom nejprve pěstoval jen jako okrasná rostlina a jeho výraznou chuť a dužinu nabitou vitamíny lidé objevili až v 19. století. Od té doby už ale vymysleli nespočet způsobů, jak si tento šťavnatý citrus vychutnat, a nové přibývají. Grapefruit totiž perfektně sedne do salátů, k masu, ale i do limonád nebo freshů.

Objevte jeho kouzlo i na horký způsob a připravte s láskou sobě i svým blízkým čajovou konvičku s grepovou chutí. Nový ovocný čaj Love Pink Grapefruit z řady LOVE v elegantním balení může navíc skvěle posloužit i jako malý dárek z lásky, který každým douškem zahřeje vaše spřízněné duše u srdce.

Snídaňové směsi BIO ISWARI

Super breakfast Iswari s kakaovou a oříškovou pastou je ideálním produktem pro okamžitou a rychlou přípravu ovesných vloček (nemusíte je vařit!). Kromě bezlepkových ovesných vloček je tato směs obohacena také o mletou pohanku a semínka, která v kombinaci s lískooříškovou pastou přispívají ke krémovější, výživnější a sytější kaši.

  • vysoký obsah vlákniny
  • bez přidaného cukru
  • 100% organické, veganské a bezlepkové ingredience
  • vysoká nutriční hodnota
  • vysoký obsah železa a hořčíku, zdroj mědi

Nebo vyzkoušejte Super breakfast banán & arašídové máslo! Pro svou všestrannost skvěle chutná v jogurtu nebo z ní připravíte lahodné palačinky. Kromě bezlepkových ovesných vloček je tato směs opět obohacena o mletou pohanku a semínka. Oproti předchozí variantě má tato kaše vysoký obsah manganu.

Zdroj: TZ; zdroj foto: TZ

Autor článku

Tereza Pánková

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty