Jana Wagner uvaří bezlepkové menu

Prostřeno! S29 (40)

Jana (34) má středoškolské vzdělání zakončené maturitou – na obchodní akademii Sv. Tomáže Akvinského v Žilině.

Pracovala jako manažerka call centra. Nyní pracuje jako správce SIPCON (systém pro práci OZ a call center) a obchodních databází. Je vdaná za manžela Lukáše. Má nevlastního syna Tobíka (10 let) a je šťastně vdaná už dva roky. Jako rodina si společně koupili psa, který je teď dalším členem domácnosti. Věnují se svým koníčkům a sobě navzájem.

Čtěte více: Připravujeme Prostřeno! s komiky, kteří uvaří vtipnou rychlovku

Rádi společně venčí psa, chodí na procházky anebo si zajdou do vedlejší vesnice na dobrý steak. Jako zábavu si pro své hosty připraví výrobu nočních lamp z lahví od vína. Celé menu je bezlepkové, protože manžel je bezlepkář, a ona tak nechce kontaminovat kuchyň.

VSTOUPIT DO DISKUZE

Koníčky, zájmy: Mezi její koníčky patří rodina, pes a vaření. Ráda také hraje deskové a únikové hry. Baví ji drobné práce v dílně a práce se dřevem. Ráda sleduje kvalitní seriály a hororové filmy.

Charakter: Sama o sobě tvrdí, že je veselá, bláznivá a vždy je pro každou srandu. Občas je prchlivá – to oní tvrdí její manžel.

Proč se přihlásila: Do soutěže ji přihlásil její manžel, protože pořad společně pravidelně sledují v televizi. Kdysi si chtěla otevřít bezlepkovou pizzerii a manžel jí řekl, že pokud vyhraje v Prostřeno!, tak jí na to přispěje. Manžel ji pak přihlásil, ale dnes už jsou její pracovní ambice jiné.

Co od soutěže očekává: Těší se na dobrou zábavu, že pozná nové lidi a ráda si také užije netradiční týden.

Co by udělala s výhrou:  Pokud by vyhrála, tak by pozvala rodinu na opravdu dobrý steak a zbytek by investovala do dodělávek domu.

Vztah k vaření: Vaření doslova miluje – vnímá ho jako oddych po práci.

Zajímavá historka z vaření: Asi před patnácti lety byla na návštěvě u svého bratra a chtěla ho překvapit dobrým jídlem. Sama šla nakoupit a uvařila mu, ale tím, že to bylo v cizině a suroviny byly trochu jiné, tak se jídlo moc nepovedlo. Bratr jí i tak poděkoval, ale říkal, že ať už to nikdy nevaří.

Co nejraději vaří: Ráda připravuje vše, na čem si pochutná její okolí.

Co jí: Má ráda maso, čerstvou zeleninu, tvrdé sýry a polévky.

Co nejí, co by nikdy neochutnala: Nemá ráda zahuštěné polévky a v jídle balsamico ocet. Nikdy by nesnědla kapustu a kapustičky a tepelně zpracovanou cibuli (na sirup).

Nejoblíbenější jídlo: Má ráda vývar, těstoviny Carbonara, krevety a hovězí steaky.

Alergie: Žádnou alergii na potraviny nemá.

Co u stolu nesnáší:  Při stolování jí vadí nevychovaní lidé a špinavé nádobí.

Motto:  V životě se řídí mottem: „Nikdy neříkej, že něco nejde, protože vždy se najde někdo, kdo to zná a dobře udělá.“

Soutěžní menu:

Sledujte exkluzivně druhý díl Česko na grilu:

Autor článku

Petra Jaroševská

Všechny články autora

redaktorka FTV Prima

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů


Přečtěte si také

Recepty